Hizmet içi eğitim başvurum onaylanmamış

Kodla Büyü

bilsisco

Aktif Üye
Okulum hizmet içi eğitim başvurumu onaylamamış
ilçe onay süresi henüz dolmadı ama okul onay süresi doldu.
Ne yapabilirim?

Hocam bildiğim kadarı ile artık yapacak bir şey yok. Tavsiyem hizmetiçi eğitim istediğinizde onay zamanı geldiğinde okul idarenize hatırlatın çünkü genelde bakmıyorlar.

Hizmet içi eğitim müdürlüğüne falan e-posta atsak rica etsek yapabilirler mi acaba?

aynı durumdayım.il milli eğitim müdürlüğü hizmetiçine bakan arkadaşın yanına gidin bir form var onu doldurup onu da hizmetiçi ankaraya gönderin.net üzerinden değil de form ile başvuruda bulunmuş olacaksınız. başka bir sansınız yok.Aynı yolu izleyerek ben de başvurdum
saygılar

bilgisayarogrt' Alıntı:
Hocam şansınızı deneyin ama sanmıyorum. Önce İlçe MEM ile görüşün
ilçe memde görevliyim zaten, okul onaylamayınca merkezi kurs-seminerlerde yapacak bişi kalmıyor.

Bu iş için form var ama yollayacağımız bir e-posta adresi yok
ilçe adına da yollayabilirim

Arbitere ama sorun çok ilginç kimsenin aklına gelmez.
cpu.gif

hocam ilçenin şifresiyle girince okulun onay kısmı görülüyor mu acaba...

İlçeyi arayın hocam.. Eğer yapılacak birşey vrsa yaparlar. Aksi halde okul yönetimi şuçlu duruma düşer.

sami55' Alıntı:
hocam ilçenin şifresiyle girince okulun onay kısmı görülüyor mu acaba...
okul onaylamadan ilçeye gözükmez
aynı şekilde ilçe onaylamadan ile, il onaylamadan ilgili birime.. gözükmez

hocam okuluun onayı unuttugu zaman bakanlık bile birsey yapamaz ancak resen alabilirse alabilirler size dusen su anda okulum gorevini yapmadı ve magdur oldum oldum diye sikayet dilekcesi vermeniz onlarda haberimiz yok derler ancak sistemi kontrol etmeleri gorevleri nasılsa biz artık tebligler dergisini internetten takip etmemiz gerekiyorsa yada o kursu unutun bu sene basvurunuz yandı seneye

Geri