Hızlı Klavye Kullanımı Kursu

Kodla Büyü

applet61

Aktif Üye
Hocalarım merhabalar.

BÖTE mezunuyum kadrolu Bilişim Teknolojileri öğretmeni halk eğitimde çalışıyorum. Sistemde Hızlı Klavye Kullanımı kursunu Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunlarının açabildiği görünüyor. Daha önceden böyle bir kurs açmak isteyen oldu mu? Kursu açabilmemizin bir yolu var mı? Sizlere danışmak istedim. Teşekkürler şimdiden.

hocam ben de BÖTE mezunuyum. F Klavye Kullanım Kursuna daha önce katılmıştım ve belgem de var.
Bende kurs açmak istiyorum. Ben hangi şarta göre kurs açabilirim. Eğitici niteliklerinde böyle bir şey yazmıyor.

Hızlı Klavye kursu yeni ismiyle Standart Türk Klavyesi kursu eğiticileri öncelik sırasına görev alır.
1- Adalet, Büro Yönetimi, Muhasebe ve Finansman alan öğretmeni olarak atananlar
2- Diğer branşlarda öğretmen olarak atananlardan, Hızlı Klavye Kullanımı / Standart Türk Klavyesi Kullanımına yönelik eğitim aldığını belgelendirenler,
3- Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca yayımlanan "Öğretmenlik Alanları, Atama ve Ders Okutma Esaslarına İlişkin Çizelge ile Adalet, Büro Yönetimi Muhasebe ve Finansman alanlarına kaynak teşkil eden yükseköğretim programları / fakülte mezunları.
4- Adalet Meslek Yüksekokulu mezunları,
5- Adalet, Büro Yönetimi, Muhasebe ve Finansman alanlarında asgari dördüncü seviyede eğitim almış olanlar

Buna dair 18/05/2018 tarihli Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün yazısı ekte....

Ekli dosyalar

• hızlı klavye kursu(f klavye).rar
    305.7 KB · Görüntüleme: 44
Geri