Hikvision Kamera Kayıt Cihazı

Kodla Büyü

2011bilgisayar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar aramızda kamera işinden anlayan arkadaşımız var mı acaba ?Hikvision marka kamera kayıt cihazı satın aldım 1 buçuk ay önce.Elimde olan analog kamerayı bağladım tv üzerinden ve hik-connect uygulaması üzerinden görüntüyü izleyebiliyordum.Bir anda kameradan görüntü alamamaya başladım. Ne internet üzerinden kamera görüntüsüne ulaşabiliyorum. Ne de hdmı üzerinden görüntüyü alabiliyorum.Tv den kameraya bağlayınca tarih saat ve hikvision yazısı görünüyor sadece.Sorun neyden kaynaklı olabilir. Bağlantıları falan defalarca kontrol ettim.Acaba gözden kaçırdığım bir detay mı var.Kameranın ışığı falan yanıyor.

Kameraya bağladığınız adaptörü kontrol edin kameraya güç gitmiyor gibi.

Adaptörün ışığı yanıyor.ilk açılıştada dıt diye ses geliyor.kamera üzerinde gece yanan kırmızı ışıklar yanıyor.

Adaptörün ışığı yanıyor.ilk açılıştada dıt diye ses geliyor.kamera üzerinde gece yanan kırmızı ışıklar yanıyor.
Mümkün ise değişirip deneyin birde ayarlardan kamera kanalı AHD, XVI veya TVİ gibi bir ayar varsa bağladığınız kanalıda o şekilde ayarlayın.

Hocam kanalı kontrol ettim Ip ve Ahd seçeneği var.Benim kamera analog olduğu için Ahd seçili. Şuan deneyebileceğim bir güç adaptörü yok elimde.Başka tavsiye edebileceginiz birşey var mı acaba ?

Geri