Hgs etiket yok ihlali

Kodla Büyü

tekinergun80

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar...
Dun gece e devletten hgs bilgilerine bakayım dedim ve sok yaşadım ... mayis 2015 te sapancaya gidelim dedik fakat hgs den gecerken 2 kere etiketim okunmamis diye ceza aldim ve ikisi de 10a katlanmis. Hic bir teblig edilmeden sans eseri gordugum bir ceza bu. Afalladim valla. Ayni durumla karsilasan var mi?
İlk defa boyle bir cezaya maruz kaldim ve itiraz etmek istiyorum. Ne yapabilirim?

110+350= 460 tl yi mi ödeyeyim. Sadece belirtilen yolda cezam var ve geçişlerde de dikkat ederim. Ödemeden itiraz edebilmeliyim bence...

hocam devlette işler o şekilde işlemiyor maalesef..
ceza kesilmişse önce cezayı öder sonra itirazınızı edersiniz..

HGS geçiş ve ihlal bilgilerine ait tüm düzeltme,inceleme ve itiraz işlemleri Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılmakta olup, HGS geçişlerinizle ilgili bu taleplerinizi hgs@kgm.gov.tr e-posta adresine, 444 11 17 KGM HGS Çağrı Merkezine İletebilirsiniz.

Çok karşılaştım... Narlı antep arası her geçişim cezalı... Arabayı durdurup, kartı elime aldım, yine ceza yedim. Her cezada arkadaşın yazdığı gibi siteye üye olup yazdım. Hepsini düzelttiler en sonunda mesaj attım bozuk olan ne diye... MaraşNarlı gişeleri bozuk muş.

ben okumadiğini farkettim bir keresinde fakat cep telefonuma mesaj geldi normal ücretten ücretlendirilecek diye.
Mesaj gelmesi gerekir bence. Gelmediğine göre siz ödemeden arayin bence.

Geri