Herkes Kod Yazabilir Uzaktan Eğitim Semineri??

Kodla Büyü
İlginç dönüş yapmışlar, onda da yanlış dönmüşler.
Hocam öygm yi aradim az önce, tc kimlik numaramdan kontrol ettiler. Isminiz var listede dediler. Esra Kaya cok olduğu için hangisi olduğunu teyit etmek istemiştir dedi. Haftaya çarşamba persembe gibi sertifikalar sisteme yüklenecektir, kontrol edin. Sizinki sisteme yuklenmedi ise bilgi verin, halledelim dedi.

Hocam öygm yi aradim az önce, tc kimlik numaramdan kontrol ettiler. Isminiz var listede dediler. Esra Kaya cok olduğu için hangisi olduğunu teyit etmek istemiştir dedi. Haftaya çarşamba persembe gibi sertifikalar sisteme yüklenecektir, kontrol edin. Sizinki sisteme yuklenmedi ise bilgi verin, halledelim dedi.
Teşekkürler hocam, bize şimdilik dönüş olmadı, takip edelim.

bu semirin sorularını bana da gönderebilrimisiniz özelden we transfer linki silinmişte

kurs tekrar acılmıs ,, telegramdaki gruptan cevapalara ulaşmaya çalışın

Herkes Kod Yazabilir Uzaktan Eğitim Semineri 27/04/2020 05/05/2020 Katılım Durumu Henüz İŞLENMEMİŞTİR.

ÖYG 'den cevap gelmişti Haziran ayında sertifika girişi yapılacakmış.

Sayın Başvuru Sahibi;
Apple Teacher Sertifika programı için sertifika girişleri Haziran ayı itibari ile yapılacaktır.
Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi programı için sertifika girişleri Haziran ayı itibari ile yapılacaktır.

Proje Danışmanlığı Semineri programı için sertifika girişleri 20 iş gününe kadar yapılacaktır.

Bilgilerinize rica ederiz."
Attığım maile gelen cevap...

Sayın Başvuru Sahibi;
Apple Teacher Sertifika programı için sertifika girişleri Haziran ayı itibari ile yapılacaktır.
Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi programı için sertifika girişleri Haziran ayı itibari ile yapılacaktır.

Proje Danışmanlığı Semineri programı için sertifika girişleri 20 iş gününe kadar yapılacaktır.

Ben hala bekliyorum, islenmedi hala

Sayın Başvuru Sahibi;

Sizin de öyle mi?

Geri