HER GÜN BİR ÜMİTLE BU SİTEYE GİRİYORUM SONUÇ ...

Kodla Büyü

zysimsek

Seçkin Üye
Seçkin Üye
HERGÜN BİR ÜMİTLE GİRİYORUM BİRİSİ ARKADAŞLAR ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9-3 OLDU FORMATÖRLÜK ZORUNLU DEĞİL BT DERSLERİ GERİ GELDİ GİBİ GÜZEL BİŞELER YAZACAR MI ACABA DİYE AMA SONUÇ HÜSRAN HEP BOŞ MUHABBET SAHİBİNDEN COM SANKİ MİLLET ARAÇ ALIYO TELEFON SATIYO ....

ben bugün gene norm fazlası olduğum ile ilgili sevgili müdürüm :verymad: tarafından düzenlenmiş belgeyi tebellüğ ettim malesef.15 hazirandan bakanımızın talimatıyla geçici görevlendirilmelere de son veriliyor.yani formatörlük bitiyor.norm fazlasıyım ne olacak halim bilmiyorum artık.bizim durumumuzla ilgili hiç bir gelişme yok.başka bir okulun müdürü müdürler toplantısından sonra fatih projesi akıllı tahta ve tabletlerin dağıtılmasıyla Bt öğretmenleri devre dışı kalacak.size ihtiyaç yok dedi.sanırım bize ihtiyaç bölgelerinde sınıf öğretmenliğine geçme teklif edilecekmiş.il içi tayinlerden de ses seda yok.

melissa' Alıntı:
ben bugün gene norm fazlası olduğum ile ilgili sevgili müdürüm :verymad: tarafından düzenlenmiş belgeyi tebellüğ ettim malesef.15 hazirandan bakanımızın talimatıyla geçici görevlendirilmelere de son veriliyor.yani formatörlük bitiyor.norm fazlasıyım ne olacak halim bilmiyorum artık.bizim durumumuzla ilgili hiç bir gelişme yok.başka bir okulun müdürü müdürler toplantısından sonra fatih projesi akıllı tahta ve tabletlerin dağıtılmasıyla Bt öğretmenleri devre dışı kalacak.size ihtiyaç yok dedi.sanırım bize ihtiyaç bölgelerinde sınıf öğretmenliğine geçme teklif edilecekmiş.il içi tayinlerden de ses seda yok.
hocam yapmayın Allah aşkına kendinizi iyice derin sıkıntılara sürüklemeyin. zaten sınıf öğretmeni fazlalığı olacak kimse size sınıf öğretmeni olun demez. seçmeli dersler belli olunca durumumuzda iyileşmemi kötüleşme mi olacak görecez hep beraber. sadece siz değilsiniz bu durumda olan bir çok arkadaşımız var mutlaka bir çözüm gelecektir. öyle müdürlerin demesiyle de olmaz onlar önce kendi işlerini düzgün yapsınlar sonra biz ihtiyaç olup olmadığına karar versinler çok bilmişler

Bulunduğunuz yerde formatörlük zorunlumu size. ben konyada görev yaparken 1. dönem formatör olmuştum. ama ikinci dönem olmamıştım. şuan bulunduğum yerde de durum aynı keyfimden formatör oldum.

netame' Alıntı:
sinefil' Alıntı:
izleyip moral bulun arkadaşlar biraz, daha son sözümüzü söylemedik :mrgreen:

vay vay eski ktü günlerini yad ettik, ama video yeni değildir, bölümün eski blogu D bloktan görüntüler, elemanlarda matrakmış iyi oynamışlar:) Traji komik hikayemiz.

@zysimsek hocam çıkmamış candan ümit kesilmez mutlaka düzelecek öyle yada böyle.

evrim0626' Alıntı:
melissa' Alıntı:
hocam yapmayın Allah aşkına kendinizi iyice derin sıkıntılara sürüklemeyin. zaten sınıf öğretmeni fazlalığı olacak kimse size sınıf öğretmeni olun demez. seçmeli dersler belli olunca durumumuzda iyileşmemi kötüleşme mi olacak görecez hep beraber. sadece siz değilsiniz bu durumda olan bir çok arkadaşımız var mutlaka bir çözüm gelecektir. öyle müdürlerin demesiyle de olmaz onlar önce kendi işlerini düzgün yapsınlar sonra biz ihtiyaç olup olmadığına karar versinler çok bilmişler
sayın hocam şimdi norm fazlası ile ilgili yazışmalar bizlere tebellüğ ettirilip bir kopyası ilçe mem e gönderiliyorsa sizce bundaki mantık ve amaç nedir.okulda tek bt öğretmeniyim ve norm fazlasıyım.okul müdürü kasıtlı olarak diğer seçmeli derslerin öğretmenlerini yani okey kankalarını norm fazlası olmasın diye uyduruktan ders açıp bilgisayar dersini öğrencilerin isteğine bırakmadan zorla başka derslerin dilekçelerini önlerine koyup seçtirerek zaten canımı okudu.hangi seçmeli ders bizi kurtarabilir.seçmeli matematik dersi olsun dersimiz okul müdürü seçtirmezse gene norm fazlası olursun.burada çözüm dersimizin zorunlu olması.

ayrıca bizim formatörlük görevlendirmelerimiz 30 haziran da bitiyor.bakanımız görevlendirmeleri 15 haziranda sonlandırıyor.yani 15 günlük ders ücretini alamayacağız sanırım.şimdi sene sonunda norm fazlası olanlar niye tespit ediyorlar ve görevlendirmeleri iptal ediyorlar sizce.????* :verymad:

9-3 olsa ne olacak iş aynı iş olduktan sonra.adam odasına çağırıyor işin oluyor o anda gidemiyorsun geliyor serzenişte bulunuyor...bilişim teknolojileri hizmetlisi bizim görev tanımı, ister 9-3 yap ister 8-5

Kanoute' Alıntı:
9-3 olsa ne olacak iş aynı iş olduktan sonra.adam odasına çağırıyor işin oluyor o anda gidemiyorsun geliyor serzenişte bulunuyor...bilişim teknolojileri hizmetlisi bizim görev tanımı, ister 9-3 yap ister 8-5
:+1:

zysimsek' Alıntı:
HERGÜN BİR ÜMİTLE GİRİYORUM BİRİSİ ARKADAŞLAR ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9-3 OLDU FORMATÖRLÜK ZORUNLU DEĞİL BT DERSLERİ GERİ GELDİ GİBİ GÜZEL BİŞELER YAZACAR MI ACABA DİYE AMA SONUÇ HÜSRAN HEP BOŞ MUHABBET SAHİBİNDEN COM SANKİ MİLLET ARAÇ ALIYO TELEFON SATIYO ....

Tüm görevlendirmeler iptal.

15 günlük ders ücretlerimiz de gidiyor.formatörlükte iptal.hepimiz norm fazlası

ben sevindim bu işe...diğer öğretmenler gibi öğleyin çıkabiliriz artık okuldan :)

Geri