HEM için online kurs kaydı istendi

Kodla Büyü
hocam neden google uygulamalarıyla uğraşıyorsunuz anlamadım. Meb halk eğitimler için ilceadihem.meb.gov.tr adresi , php veya asp desteğini ücretsiz veriyor. Bunun için resmi mail adresinizden admin@meb.gov.tr'ye mail atın.

Ben adresi aldım kendim php ile siteyi oluşturdum ve online kayıt kısmını da hallettim. Yönetim paneliyle gayet kullanışlı oldu.
http://cicekdagihem.meb.gov.tr

hocam ben gmail in drive ürününü kullanarak yaptım. Yaptığın kurs başvurusu formunu sitene gömüyorsun. Çok da güzel oldu öneririm rahat, kullanışlı ve kolay.

Bununla ilgili yardımcı olursanız sevinirim hocam, şu anda bana çok lazım.. ve Uzak değiliz, MANİSA / Alaşehir için..

sahin_kerman' Alıntı:
Bununla ilgili yardımcı olursanız sevinirim hocam, şu anda bana çok lazım.. ve Uzak değiliz, MANİSA / Alaşehir için..
sahin_kerman' Alıntı:
googledocs ile ilgili örnek link vs.. yardım alabilirmiyim ?

Hocam tam olarak ne istiyorsunuz? PHP'de yaptığım online otomasyonu isterseniz verebilirim çünkü biz artık kullanmıyoruz çünkü sadece meb içerik yönetim sistemi kullanmak zorunlu. (MEB-WEB)

Mesele google docs ise zaten dökümana gerek yok. Direk yapmaya başlarsınız oradan.

Hocam ben Adapazarı Hem de çalışıyorum bir öğretmen arkadaşla sitemizin online kayıt sistemini yeniliyoruz. şuan halkeğitimler için online kayıt, ekders-bordro-puantaj hesaplama-devamsızlık cetveli-kbs uyumlu excel çıktıları alınacak Türkiye geneli bir web sitesi geliştiriyoruz. Projemizde online kayıt kısmını bitirmek üzereyiz. Diğer kısımları yavaş yavaş yapıyoruz. Online kayıt sistemini isterseniz ücretsiz deneyebilirsiniz. Sistemi denemek için hem-soft.com adresinden talep formunu doldurmanız bizimde onaylamamız gerekmekte. Daha sonra mail adresinize kullanıcı adınız ve şifreniz geliyor. Kendi sitenizde bir menüye link vererek başvuru alabiliyorsunuz.(Örn "http://hem-soft.com/web-online/Kurs-Secimi.aspx?KurumID=194136") Yönetim panelinden online başvuru kurs planlaması yapabilirsiniz. Kursa başvuranların çıktısını excele alabilirsiniz, SMS gönderimi konusunda şuanda çalışıyoruz. Eksiklikleri olabilir ama zamanla gideriyoruz. Kullanacak arkadaşlar karşılaştığınız sorunları albostan@outlook.com veya destek@hem-soft.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Geri