HDMI to VGA çevirici

Kodla Büyü

pirireis

Site Gezgini
Arkadaşlar elimdeki netbook da hdmi çıkışı mevcut fakat vga çıkışı yok bu yüzden projeksiyona bağlayamıyorum...
Ben HDMI to DVI çevirici ile DVI to VGA çeviricileri arka arkaya bağlayıp görüntü almayı denedim fakat olmadı...
Acaba bu sorun için bir tek parça çevirici kullanan varmı?

Bu ürünü kullanan varmı?
Bende bu tür ürünler gördüm ama çalıştığı pek söylenemez ayrıca vga çıkışı dişi...

Arkadaşlar bende bu durumdan muzdaribim. Bilgisayarımda vga çıkışı yok, okuldaki projeksiyonlara bağlantı yapamıyorum. Nasıl yapabilirim?

Teşekkürler hocam, tecrübesi olan var mı, işe yarıyor mu acaba?

Ben kullanıyorum hocam. Cihaza göre uyumluluk olayı değişiyor. DELL XPS için çok aradım bulamadım. 4-5 farklı marka denedim çalışmadı. mini display to vga buldum onu kullanıyorum. yaklaşık 1 ay önce de hp nin sleekbook unu aldık okula onda hdmi to vga kulalnıyoruz çalışıyor. Kısaca deneme yoluyla bulabilirsin.

aynı tür ürünleri e bay aracılığı ile çinden biraz daha ucuza getirte bilirsin.

ben denemedim ama okulda tableti bağlamak isteyen bi hoca vardı 3. üründe başarabildi, içinde entegre olanlardan almak gerekiyormuş, hepsi aynı performansı vermiyormuş, aldığı 2.dönüştürücü 1024*768 destekleyen projeksiyonlarda çalıştı ama eski 800*600 lerde görüntü alamadı. bence denemeden almayın.

HDMI çıkışlı projeksiyonu VGA çıkışlı dizüstü bilgisayarda kullanmak için hangi ürünü önerirsiniz?

Bazı ürünlerde uyum sorunu olduğunu duydum hatta teorik olarak çalışmayacağı yönünde iddiada bulunanlar mevcut

HDMI to VGA kablosunu VGA projeksiyonda denedim ÇALIŞIYOR.

kullandığım malzemeler:
1) HDMI to VGA ( Asus laptop ile birlikte geldi)
2) 1,5 -2 metre VGA kablosu
3) samsung ativ laptop
4) VGA projeksiyon (1024x768)

sıralama:

laptop >> HDMI to VGA >> VGA kablosu >> Projeksiyon

bendeki dönüştürücünün kablo uzunluğu daha kısa (3 cm gibi)

Ekli dosyalar

• huge.jpg
    huge.jpg
    16.6 KB · Görüntüleme: 282
Geri