haziran sonu kimler bırakacak

Kodla Büyü
ben haziranda kesinlikle bırakıyorum.sabahtan akşama kadar okulda sosyal hayatım öldü. kendi branşıma dönüyorum.bu çekilecek dert değil.

bende dün müdür denilen şahısla tartıştım, adam öğle arasında gelmiş çocuklara soru soruyor, çocukda bilemeyince kapıyı çekip gitti.biliyorsan sen yap falan dedim. tarıştık biraz.

hanifisanal' Alıntı:
Sayın barış can:
Eğitici bil. for. öğ. olmayan çalışma şartlarımızı anlayamaz. Bizzat yaşamaklazım.
cemal bey deki git gel tüm eğitici arkadaşlarda var..
bazı arkadaşlar benim neden ceza aldığımı sormuş formator grubuna attığım bir mesaj yuzunden ceza aldım. buyrun tüm arkadaşlarla mesajı paylaşayım.
Soru: Eğitici bilgisayar formatör öğretmeninin A- leri nelerdir.
a. Eğitici bilgisayar formatör öğretmeni olduğumuz halde hala bir bilgisayarımız yok. Bu arada dönüşümlü olarak oturacağımız masa ve sandalyelere yeni kavuştuk.
b.Okullara git gel tamirciliğe devam yol paraları cepten
c. Gündüz verdiğiniz kurslardan ücretinizi alamıyorsunuz. sizin göreviniz kurs vermek diyerek ücret ödemiyorlar ayrıca aktif derse girmiyorsunuz diyerek denge tazminatı kesiyorlar.
d. hepsi

işte bu mesaj dolayısı ie 2 ay soruşturma geçirdim. Aman Ankara ya şirin gözükelim diye cezayı verdiler. Ayrıca bu mesajımla o kadar suç işlemişim ki bakın suçlarıma
kurum bütünlüğünü zedelemek,yalan yanlış iftira, ankara daki yöneticileri aşağılamak, alay etmek v.s.. şu mesajdan bu kadar şuç işlemişim.
Görevde devam edip etmeme konusunda çoğu eğitici arkadaşlarım gibi bende kararsızım.

Hocam ben eğiticilik yaptım sonra herhangi bir gelecek görmeyerek bıratım. Zaten benim meselem sen ben şu bu o değil. İşin ne olup ne olmadığını az çok gördüm. Bana ters gelen HERHANGİ BİR KONU HAKKINDA BİRİNİN BEN BU İŞİ BIRAKMAZSAM EŞŞEEEĞİM HEMDE EŞŞOĞULEŞŞEĞİM DEYİP 1 AY GEÇMEDEN "DÖNMESİ" ONDAN SONRA BİDE UTANMADAN HALA LAF YETİŞTİRMESİNİ ANLAYAMIYORUM BİZİM ORDA BÖYLE YAPAN ADAMLARA....... DERLER AMA NEYSE. YOKSA SEN BIRAK BIRAKMA BANANE TANIMAM ETMEM.

boş ver cemal hocam...
biz işimize bakalım.bende bırakacam diyrum ama hayat bu tabiki.belli mi olur.....
brde arkadaş müdür yardımcısıymış o aman bizim işlerden sanane bi tepki verilecekse biz veririz...
ama ankaradaki zihniyetle bu iş kesinlikle yürümez atık anladık bunu.çapsız adamlar işin bşında...en sevilmeyen adam yönlendirirse sizi o işten hayır gelmez...

aha düne kadr kadro muhabbeti yapılıyodu forumd..geçtik kadroyu 6 ay sonrası bile artık net değil...sınav dediler girdik iyide sonuç aldık..sınav korkumuz olmadığı halde insanca eleştiri yaptığımız halde ki sonuçta bi mail rubu sanırısın ki devlet dairesi mübarek..eleştirimiz sonucu birde ceza aldık..

ama ben zaten hataya gideceğim tayin....oradan size seslenirim inşallah:):)

heralde kimin bırakıp bırakmayacağı 30 haziranda yeni görevlendirmeler esnasında belli olacak.özlük konularında(kesinti, derse girme zorunluluğu...) düzeltmeler olursa çoğu devam eder, ama aynen böyle devam ederse bir çok kişi bırakıcaktır.

ben çoktan geçen yıl bıraktım..boş işleri yüklüyorlar bilgisayarcılara ..rehber öğretme gibi çalışma saatleri ve derse girme olmayacak..9-3 arası çalışılacak...bunlar olursa olurum..yoksa hiçmi hiç işim olmaz...

aslında bu gibi durularda ankara şu taktiği uygulardı...
bi kadro verilecek balonu patlatır millet onun sevdasıyla atladı görevlendirmeye..artık bunuda yapmıyolar nedense :)

Geri