hayatımda ilk defa

Kodla Büyü

crosswise

Aktif Üye
hayatımda ilk defa eyleme katıldım.onda da park cezasıartı çekici parası toplam 150tl ceza yedim bi daha da eyleme katılmam canım cok sıkkın

olur mu hocam. talihsiz bir olay oldu diye onurlu bir davranışını sorgulama lütfen.

saygılar

hocam çok geçmiş olsun...

"nimyada pirince giderken evdeki bulgurdan olmak" sanıyorum birazcık öyle olmuş.
Ama hocamızın dediği gibi onrlu bi mücadele bu!!!

belki de eyleme katılmasan okula gitsen yolda kaza geçirecen daha büyük mal kaybı veya canından olacaktın allah korusun. belki de böylesi hayırlıdır.

eylemle trafik cezasının ilgisi ne ki, arkadaşınızın düğününe giderken ceza yeseniz bir daha hiç bir arkadaşınızın düğününe gitmeyecek misiniz, neyse geçmiş olsun

crosswise' Alıntı:
hayatımda ilk defa eyleme katıldım.onda da park cezasıartı çekici parası toplam 150tl ceza yedim bi daha da eyleme katılmam canım cok sıkkın

greve gitmeyi korukleyen arkadaslariniz yardimci olur herhalde... :lol:

zotri' Alıntı:
crosswise' Alıntı:

greve gitmeyi korukleyen arkadaslariniz yardimci olur herhalde... :lol:

bende biliyorum hiç bir şey olmayacak ama yinede gittim!!!!

keşke şu öğretmenler sadece konuşmasada biraz haklarını savunmayı bilseler. (sadece kendi aralarında konuşup icraata gelince bişey yapmayanlara sözüm)

birilerinin gazı ile hareket edecek bir insan değilim sayın hocam yetişkin bir insan olarak tercihimi yaptım ve eyleme gittim.Asıl meydanlara gitmeyipte meydanlardaki insanların sırtından geçinen insanlardan olmaktansa bi kez daha ceza yemeyi tercih ederim.Evet canım sıkıldı olmayacak bişi oldu polis memurunun birazda art niyet taşımasından olay gerçekleşti.

crosswise' Alıntı:
birilerinin gazı ile hareket edecek bir insan değilim sayın hocam yetişkin bir insan olarak tercihimi yaptım ve eyleme gittim.Asıl meydanlara gitmeyipte meydanlardaki insanların sırtından geçinen insanlardan olmaktansa bi kez daha ceza yemeyi tercih ederim.Evet canım sıkıldı olmayacak bişi oldu polis memurunun birazda art niyet taşımasından olay gerçekleşti.
:alkis:

crosswise' Alıntı:

yanlis anlamayin siz gaza geldiniz demiyorum.. Sabahtan beri forumda greve katilmayanlari cesaretsiz addedenlere sozum...herkesin kendi gorusudur katilan katilir katilmayan katilmaz...

pardon hocam özrümü kabul ediniz yanlış anlamışım katılmamakta bir tercih okulumda katılmayan arkadaşlarla münakaşa oldu o yüzden sert çıktım bide ceza yiyince

geçmiş olsun hocam olur mu park cezası yedim bi daha eyleme katılmam ne demek..bugün okula gidip de derse giren iş bırakmayan bütün öğretmenlere memurlara yazıklar olsun, millet yeri gelince hükümete, maaşlara vs. saydırmayı biliyo ama sesini de çıkarmaya korkuyo..biz böyle devam ettikçe tepemize binen çok olur, %3.5 zammı da paşalar gibi kabul ettirirler işte :-1:

o zaman o ses çıkarmayanlar zammıda almıyoruz deyip biz memnunuz çok şükür deyip iade etsinler... istedikleri bu zaten koyun sürüsü haline getirmek bizleri sadece olay zam değil sizin bakanınız çıkacak çalışan bir öğretmen göreyim zam veririz desin sizde çok şükür deyip oturun söylencek aslında okadar çok şey varki nolur artık gittinizde noldu zihniyetinden kurtulalım arkadaşlar bizler öğretmeniz eğitimciyiz biz böyle olduktan sonra çocuklarımızdan gelecekten ne bekleyebiliriz...

Eyleme: araç,çocuk,altın gümüş gibi takı eşyaları veya nakit para ile gidilmez bunu unutmazsınız bir daha :D Burası Türkiye.....Eyleme gaz maskesi, limon ve 1 pet şişe ile gidilir..(Ne alaka diye sormayın, hepsinin de yeri var :) )

daha önce iki defa park cezası yedim.... çok kötü koyuyor..... o yüzden bugün eyleme giderken eylem yerinden uzak ama ceza yemeyeceğim bir yere koydum... biz grevdeyiz ama tarafik polisleri....... artı belediye zabıtası iş başında............... devlet olmuş bolu beyi....... gelenden geçenden-- durandan gidenden haraç alıyor artık....

geçmiş olsun hocam
hükümet grevi bile paraya çevirmeyi biliyo arkadaş zor bu iş zor.

crosswise' Alıntı:

otopark a koysaydın keşke

Olur hocam böyle şeyler... Önemli olan senin insani hakkiını savunman. Bugün bende grevdeydim ve daha önce de tüm grevlere katıldım. Ama asla arabayla gitmedim. Park cezası yemenin ne demek olduğunu ne yazık ki çok iyi biliyorum :) Canın sağolsun, önemli olan doğru kararı verip eyleme katılmış hakkını savunmuş olman !

crosswise' Alıntı:

Bir cevap ancak bu kadar güzel olabilir.. :alkis:

Geri