Kodla Büyü

inikat

Süper Üye
Süper Üye

Yayını Youtube üzerinden izleyemiyorsanız;

BBNET Medya kanalından izlemek için aşağıdaki linke tıklayın:

Hayalleriniz TOMBUL Mu?

Merhaba arkadaşlar,
Bu videoda sizlere Ahmet Şerif İzgören'in Elma Yayın Evinden çıkmış Avucunuzdaki Kelebek kitabının tanıtımını ve incelemesini yapıyorum.
Ahmet Şerif İzgören İzgören Akedemiyi kurduktan sonra yaptıklarıyla birçok kişinin gönlünü fethetmiştir. Avucunuzdaki Kelebek kitap olarak basılmasının yanında Seminer Videosu şeklinde Vizgo üzerinde sunulmuş durumdadır.
Kendimize;
Ben Kimim?
Ne Yapmak İstiyorum?
Nereye Ulaşmayı Amaçlıyorum?
Bunu Nasıl Yapabilirim?
Niçin? sorularını sorduran Ahmet Şerif İzgören kitabın sonunda da kitabın adının neden Avucunuzdaki Kelebek olduğunu müthiş bir hikayeyle açıklıyor.

Tebrikler hocam güzel bir konuya değinmişsiniz. Sürenin 10 dakika altında olması da izleyicinin konsantrasyonu açısından iyi olmuş:)

Çalışmanın ilk kısımlarında sahne atlamaları çok yoğun ve dikkat dağıtıyor, ortam ışığı biraz karanlık sanki:)

Tebrikler hocam güzel bir konuya değinmişsiniz. Sürenin 10 dakika altında olması da izleyicinin konsantrasyonu açısından iyi olmuş:)

Çalışmanın ilk kısımlarında sahne atlamaları çok yoğun ve dikkat dağıtıyor, ortam ışığı biraz karanlık sanki:)
ışık konusunu çözmeye çalışıyorum. kısa zamanda hallederim sanırım. atlamalar konusu da aslında benim oğlanın sesinin arada çok fazla olmasından. o kadar kısa atlamalar olmasını istememiştim ama bu seferlik öyle oldu :)
sıradaki için çalışmalar başladı...

AE ile yeşil fon çalışması yapan oldu mu acaba hiç? Üstteki videoyu yeşil arkaplanla yapıp düzenlesem hiç bilmeyen biri için ne kadar süre gerekir?
Bilgisi fikri olan paylaşırsa çok sevinirim.
şimdiden teşekkür ederim.

Geri