Hayallerime kavustum: "Nikon D90"

Kodla Büyü

seasun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Artik bende profesyonellerin arasına katıldım, darısı tüm SLR tutkunlarına. Makinayı yurt dısına bizzat giderek kendim aldım. Maglesef 2 gun yolculuk yaptım ama sonunda deydi, cunku hayalimi gercege donusturdum. Bu konuda ilgilenen arkadaslara yardımcı olurum, Nikon D90 + 18-105 objektif + yedek nikon pil + uzaktan kumanda + uluslararası avrupa garanti 2 yil toplam 2000 tl'ye mal oldu bana arkadaslar.

tabiki yardimci oluruz arkadaslar, bakalim bugunde epey kar yagiyor bursaya. makinai ilk karda mi denesek.

sagolun arkadaslar, bu arada her turlu SLR siparisi alınır. nede olsa ogrendik sayilir isleri artik.

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Bende uzun süredir fotoğraf işine merak saldım ama ufak ufak başlıyorum senin seviyene gelebilmek için.. Nikon P90 veya P100 almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misin hiç kullandın mı P serisi hocam.

hic kullanmadim ama hocam tafsiye etmeme gelince sanirsam onlar kompakt makina. bildigim kadariyla iyi fotografcikar kompakt makinali neidi belirsiz makinalar olarak tanımlıyorlar. onun yerine biraz daha bekle(para biriktir) D-SLR al.

Hocam hayırlı uğurlu olsun..güle güle kullan..darısı başıma inşallah :cry: pm attım bi bakarsan hocam..

Saolasın seasun hocam. Aslında doğru söylüyorsun ama senin makinelrde çok pahalı be hocam. :mrgreen: Eğer alırsam sana yorumlarım bende olumlu ve olumsuz yanlarını..

Geri