Hayırlı Olsun Görevlendirmeler Bitti

Kodla Büyü

viper33

Site Gezgini
Bakanlıktan aldığımız bir duyuma göre Eğitici Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin de görevlendirmeleri sonunda sona ermiş bulunmakta. Yıllardır sürdürülen bu belirsizliği sonunda egitek bitirme kararı almış demekki. 1 aydır çalışanlara da birşey diyemeyeceğim 1 ay devlete çalışmış oldunuz. Fatih Projesini ise okuldan yürütmek isterseniz yürütürsünüz yoksa o da artık Allah'a emanet (zaten oda bir siyasi malzeme değil miydi? reklamı yapıldı bitti işte). Son olarak umarım yanlış bir duyumdur devam etmeyi çok isteyenler için...

"Bir elin ne'si var,
İki elin sesi var"
Unutmayın şu sözü! "Birlikten kuvvet doğar"
AMAAAA biz bt öğretmenlerinde mağlesef o yok!!!

hükümetimiz en doğruyu yapıyor iyi olmuş eğitimde çağ atlıyoruz...

Arkadaşlar bugün Argedeki arkadaşlara yazıyı tebliğ ettiler 31 tarihi itibari ile ilişiğini kestiler. Eğitici olarak bizlerin zaten valilik veya bakanlık onayı olmadığı için şuan beklemedeyiz. Bizimle ilgili bir yazı tebliğ edilmiş değil.(KARABÜK)

formatörlük de kalktı okulda 8-10 saat ders, geri kalan zamanda da parende takla atar amuda kalkarız artık..

okul formatörlüğü kalkan iller olursa yazın görevlendirmesi yapılan iller buraya yazsın. Ama anladığım kendi okulunda olmayan öğretmenlerin görevlendirmesi sona erdi yani bizim durum farklı mecburlar gibi bişey ama bakalım umarım kabinede değişiklik olur ki olması şart meb bakanı değişir Şu mübarek gecede böyle dua ediyorum :) sizde amin deyin ne diyeyim daha :puhaha:

yani şu anda hem ebitefo hem de bitefo görevlendirmeleri ülke genelinde sona mı erdi? :eek:

dobra1979' Alıntı:
okul formatörlüğü kalkan iller olursa yazın görevlendirmesi yapılan iller buraya yazsın. Ama anladığım kendi okulunda olmayan öğretmenlerin görevlendirmesi sona erdi yani bizim durum farklı mecburlar gibi bişey ama bakalım umarım kabinede değişiklik olur ki olması şart meb bakanı değişir Şu mübarek gecede böyle dua ediyorum :) sizde amin deyin ne diyeyim daha :puhaha:

on yüz bin milyon kere AMİN..

formatörlük yok, ders yok, not yok, norm yok, şans yok, cepte para yok, ev araba yok, yok Allah yok

ronn' Alıntı:
formatörlük yok, ders yok, not yok, norm yok, şans yok, cepte para yok, ev araba yok, yok Allah yok

hadi hep beraber intihar edelim...bi deniz kıyısına gidip ayağımıza çuval bağlayalım ve elele tutuşalım...3 deyince zıp diye atlayalım...öbür dünyada norm vardır herhalde...

Maaş karşılığını doldurmam imkansız bulunduğum ilçede. Bakalım neler olacak:)

Diğer branşların özel ders vermesi gibi "özel sistem kurulumu" ve "özel format" işlemleri yapmak lazım. :cry:

ya arkadaslar teknolojı tasarım ogretmen sayısı az o dersı sıze verırler dolar dersınız :p

formatörlüğün kalktığı ile ilgili yazı nerde var ben hala devam ediyorum kimse bana birşey demedi... Aksaray..

deli_divane' Alıntı:
formatörlüğün kalktığı ile ilgili yazı nerde var ben hala devam ediyorum kimse bana birşey demedi... Aksaray..

tüm il ve ilçelerdeki görevlendirmelerin iptal edildiğine istinaden yapılan iptallerikapsıyor yazı 81 il valiliğine gönderilen yazı burada da sanıırım paylaşılmıştı....

Konuyla ilgili bir açıklama yapılmalı. Görevlendirme olacak yada olmayacak bunu bilmeliyiz, planlarımızı buna göre yapmalıyız. Bilgisi olan arkadaş varsa paylaşsın bizlerle.

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce resmi yazı geldi milli eğitim müdürlüklerine..Eğitici formatörlükten ayrılmak isteyenlerin isimlerini istediler.Onların dışındakilerin görevlendirmelerini devam ettirecekler diye...Ozamn bu genelge ne diye gönderildi milli eğitim müdürlüklerine..?Bence resmi yazı olmadan ortalığı bulandırmayalım..Varsa net bir bilgi herkes açıkca paylaşsınn...

Geri