Hava yastığı açık aracı satmak

Kodla Büyü
Arabanın rengi neydi,kafanıza göre araba boyatamazsınız.Siz 6-7 bin tl zarar var demişsiniz.2 bin tl daha zarar istiyorsunuz boyatmakla.
Alıcı değilim ama arabanın marka -modelii merak ettim doğrusu

ilk qldigimda arac beni 1 1.5km mesafedeki okuluma goturen kucuk sirin sevimli biseydi oksijen yesili diye geciyordu ama aynindan mud.yardda vardi o daha guzel bir yesildi simdi ogrendik tabi de rengarenk paspaslar sus pus rengi ilk zamanlar modifiye arac gibi dusunuyodum karbon kaplama yaptirmayi bile dusinmustum aynalara falan merter sanayide arastirmistim hey gidinin gunleri:)hyundai getz hocam minikkusum.

hocam sahibinden'e ilan ver bence . bu sitede yazıp arabasını satan pek görmedim ben :)

Maviş kızım gitti:(((Erkek kardeşimin 2-3 günlük izni vardı sahibindene akşam ilan verdik sabahın köründe telefonlar başladı ilandan bikaç saat sonra satıldı 13bin veren Sakaryalı biri vardı ama hepsini bir kerede tamamlayamadı 10 veriyim satışı almıyim 2 ay sonra 3ü de vereyim satışı alayım dedi ama kahrolası kapitalizm:(((11.700 peşin verene verdim gitti. Gittiiiii gitti gitti gittii:(((

hayırlı ols... alan şahin fiyatına klimalı araba almış haberim olsa arabanıza talip olurdum... tam da bütçeme göre araba idi .... ....

evet adamda aldıktan sonra pert kaydı yok bişey yok abla hayırdır dedi düğün yapcam para lazım dedim ortağımda bu tahminde bulunmuştu helal et bak bu fiyata aldım diye dedi helal olsun abi dedim.Ama ucuza gitti be yaw neyse sağlık olsun gayrı

Geri