Hava bükücü :))

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Karikatür süper olmuş. :lol:

Avatarın animesi ve filmi var izleyenler bilirler. CNBC de oynuyordu.

Ekli dosyalar

43.2 KB · Görüntüleme: 800
biltek2007' Alıntı:
Sinema filmini yapmışlardı. Devamı gelmedi. Güzel bir çizgi filmdi :)

Sinema filmini yönetmen mundar etmişti. Çizgi dizi bitince şimdi yenisi oynamaya başladı. Eng' den birkaç donem sonrasına ait bu sefer abartar erkek değil kız.

nosTRa' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
Sinema filmini yapmışlardı. Devamı gelmedi. Güzel bir çizgi filmdi :)

Sinema filmini yönetmen mundar etmişti. Çizgi dizi bitince şimdi yenisi oynamaya başladı. Eng' den birkaç donem sonrasına ait bu sefer abartar erkek değil kız.
Bir kaç dönem sonra sözde Avatar Kora geliyor bu dönemde her şey değişmiş sözde modernleşmiş ama ben bu dönemi hiç sevmedim. Bütün bölümlerini izledim ama eski Avatar Eng den bir eser yoktu.
Filmini de izledim filmi de hiç sevmedim en güzel bölümler üç kitaplık olan Avatar Eng bölümleridir. :++:

M. Night Shyamalan' in filme yönetmen olması zaten benim icin filmi bitirmişti daha sonra izleyince haklı oldugumu anladım. Vereceklerdi senaryoyu yüzüklerin efendisinin yönetmenine 3 film seri çekecekti o zaman eng' in cok baba filmi olurdu.

nosTRa' Alıntı:
M. Night Shyamalan' in filme yönetmen olması zaten benim icin filmi bitirmişti daha sonra izleyince haklı oldugumu anladım. Vereceklerdi senaryoyu yüzüklerin efendisinin yönetmenine 3 film seri çekecekti o zaman eng' in cok baba filmi olurdu.
Bu konuda çok haklısın yönetmen önemli. :)

Korra da fena değil ama devamı gelmeyecek mi nedir? Epeydir yeni bölüm yok :D

Aang iyiydi dimi. Fringe de bitti. Bütün güzel şeylerin bir sonu var :( :-1:

severek izliyordum..yenisini bilmiyorum ama eskisi gayet iidi..karikatürde on numara olmuş :puhaha:

Epeydir koşturmacadan izleyemiyorum anime :D En son askerliğin son demlerinde arkadaş izlerken yancı olup naruto'ya bakardım :D

omd' Alıntı:
Epeydir koşturmacadan izleyemiyorum anime :D En son askerliğin son demlerinde arkadaş izlerken yancı olup naruto'ya bakardım :D
Bana da arada bir eser esince paso anime izlerim. Animeleri genel anlamda çok severim. Güzel bir film olursa kaçırmam. :D

fırsat olunca hayao miyazaki'nin eserlerini takip etmeye çalışıyorum. Onlar çok güzel oluyorlar.

Geri