Hatay BTR 2. Dönem Başvuruları

Kodla Büyü
başvuru tarihi geldi gelmesine de dünden beri sayfaya giriş yapılamıyor, sayfa hata veriyor. başvurumuz biraz gecikecek gibi.

şöyle bir şık olmalıydı bence, 1. dnm bt rehberliğini yürüttüğüm okulda görevime devam etmek istiyorum. bnm okul ortaokul oldu ama gel gör ki listelerde yine sadece liseler var. halbuki ilk listede bazı ortaokullar vardı acaba son güne kadar beklesem ortaokullarda açılır mı?

evet sadece liseler var. ancak ben ortaokulda görevli olduğum için kendi okulum da açılmış. ilk tercih olarak onu yazacağım. umarım başka bir yer gelmez. okulum ikili öğretim ve öğleye kadar çalışıyorum. şimdi liseye gitsem giriş çıkış saatleri değişecek o da şu an için işime gelmez.

Nasıl yani hocam? size okulunuz açılıyor mu? ben de ortaokuldayım ancak sadece liseler açık görünüyor

bende de okulum çıkmadı. kendi okulum ortaokul. onu da secemiyorum. ayrıca ortaokul olduğu için 8-17 çalışma saatleri.yani bizim ilçede öyle. bende lise seçmek zorunda kaldım.

evet okulum açılıyor. diğerleri de sadece lise. tercihlerimi yaptım, il milli eğitime de teslim ettim. biraz tereddüt içerisindeyim, umarım kendi okulum gelir.

bir soru...
defne'ye bağlı bir ortaokulda öğretmenim ve yaşanan saçmalıklardan ötürü formatörlük alamadım.
Şu an başvuru ekranında defne ilçesine bağlı lise görünmüyor...
ilk başvuruda biryer seçmeyip ikincisinde kendi okulumu seçebileceğim anlamına mı geliyor bu, yoksa antakya ile defneyi beraber mi değerlendirecekler...
Ebitefolara telefonla ulaşamıyorum. İl Mem'e gittim bugün orada da bulamadım...Yine sıkıntı olacak galiba...

Bende başvuru yapmanıza gerek yok diyor. Direk görev süresini uzatacaklarmış. Oh rahatça tatil yapayım artık.

Merkezde bir tane lise açılmış birinci aşamada kimse başvurmaz ise yine olay birinci döneme dönecek galiba :?

ders saati diye kısım var oraya seçmeli giirdiğimiz dersleridemi ekleyip yazacaz yoksa 5-6 lardaki zorunlu ders süresinimi yazacağız.

O derslere sizden başka girecek kimse yoksa belirtmeniz gerekiyordur. ders saatleri dışında görevlendirme yapılıyor.haftanın 2 günü yada 3 günü başka bi okula gittiğinizde seçmeli derse nasıl gireceksiniz

seçmeliye girmek zorunda değilimki ben.Ara tatilde yeni öğretmen gelir değişir her şey garantisimi var ki ders süresinin onu soruyorlar.21 saat girerim gerisini istemem ama BTR görevlendirmesi isteyebilrim.Hatay MEB kendince element uydurmuş.Resmi Matbuda böyle bir madde de yok ekde yok.

Geri