hata veriyorrrrr :(

Kodla Büyü

yokki

Site Gezgini
arkadaşlar sistem hatası mı emin olamadım. "Bir yıllık çalışma süresini tamamlamadığınız için başvuru yapamazsınız !!" böyle bir hata veriyor. Sadece bende mi sizde de var mı?

şurada paylaştım.. içeriğini iyice okuyun.. yönetmeliği vb indirip yazıyı duyuruyu.. okuyun önce durumunuza uyuyormu???

ozur-durumu-atamalari-f238/es-durumu-yazi-yayimlandi-t105671.html

5. Öğretmenliğe 2012 yılı içerisinde atananlardan şubat ayının son günü itibarıyla bulunduğu ilde en az 1 (bir) yıl süreyle öğretmenlik yapmış olanlar, özür durumuna bağlı yer değiştirme başvurusunda bulunabileceklerdir.

diğer maddelerede bakın.. bir sıkıntı yoksa.. vakit geçirmeden düzeltilmesi için başvurun. çünkü 3 gün süre vermişler sadece..

sayın hocamm.. okuldaki 5. yılımm.. öğleden önce bi sorun yoktu da yapmamıştım, şimdi yapim dedim ama bu hatayı veriyorr.. sistem hatası olup olmadığını öğrenmek için başka sayfasına bakanlardan fikir almak istedim.

madde 14 de:

(4) Yurt dışında geçirilen süreler ile askerlik dâhil aylıksız izinli olarak geçirilen süreler, atamaya esas hizmet süresinin hesabında dikkate alınmaz.

(5)ek ders ücreti karşılığı görevlendirme suretiyle geçirilen süreler ile vekil öğretmenlikte, kadrosuz usta öğreticilikte ve kısmi zamanlı geçici öğreticilikte geçirilen süreler hizmet süresi hesabında dikkate alınmaz

bunları çıkardıktan sonra 1 yılı geçiyorsa bir yanlışlık vardır..

il-ilçe milli eğitiminizin atama bölümü memur şefiyle konuşun.. düzeltirler umarım..

sayın hocamm, dediğim gibi öğleden önce açılıyodu sayfam sorun yoktu.. şimdi açamıyorumm.. tüm maddeleri okudumm.. onlarla alakalı bir sorun olacağını sanmıyorumm.. sizden rica etsem ya da başkasından, acaba şu an açılıyo mu sayfa.. sadece bende mi.. onu merak ettim.. sistem hatası olup olmadığını anlamak istiyorumm.

benim özür durumum yok ama girdiğimde başvuru modülü açılıyor. il seçerek başvuru yapabiliyorum.

Geri