HATA:auto device register tablet

Kodla Büyü

mutluluk

Aktif Üye
arkadaşlar,etab5 te bu auto device register tablet hatası ne demektir,ne yapmalıyım?cevap yazarsanız çok sevinirim,ilk defa tabletler ile çalışıyorum.

Bugün bir öğretmen arkadaşın da tablette aynı hatayı ben de aldım. Büyük ihtimal eba sunucularında aktivasyon bağlantısıyla alakalı sorun var.

Hocam hatayı verdiği andaki ekran görüntüsünü al ve mdm@eba.gov.tr adresine okulun kurumsal e-postası ile bir e-posta gönder. e-postaya tabletin seri numarasını kullanıcının tc numarasını bilgi olarak ekle. Aktivasyon sorunu ise gününde çözerler. Farklı birşey ise yönlendirirler.

aynı problem bende de var. ebadan öğrenci için tablet aktivasyon şifresi oluştur deyip giriş yaptık ama hala sorun hata kodu devam ediyor. tableti resetledim hala devam ediyor. eba sunucularla alakalı bir problem galiba. çözümü bulan paylaşırsa sevinirim

Mdm'den gelen cevap bağlantı sorunu olduğu yönündeydi. Tableti tekrar açıp kontrol ettiğimde sorunsuz bir şekilde aktivasyon gerçekleşti.

10-hata : auto Register Device tablet hatası alıyorum etab5 te. nasıl çözebilirim acil yardım lütfen.

Geri