Harezmi Aktivasyon kodu

Kodla Büyü

mualliminbiri

Site Gezgini
Arkadaşlar bilisimim.com diye bir siteden Arduino ile robotik kodlama thinkercad ile 3d tasarım şeklinde z kitaplar buldum. İndirip kurmak istediğimde aktivasyon kodu istiyor.Açıklama da kitabı aldığınız bayiiden kodu alabilirsiniz yazıyor.Bu kitabı kullanan elinde aktivasyon kodu olan arkadaşlar var mı ?

“Z-kitap anahtar kodlarını, kitap satın aldığınız bayimizden temin edebilirsiniz.“

diye yazıyor
yani satın alma şartı var

Arkadaşlar bilisimim.com diye bir siteden Arduino ile robotik kodlama thinkercad ile 3d tasarım şeklinde z kitaplar buldum. İndirip kurmak istediğimde aktivasyon kodu istiyor.Açıklama da kitabı aldığınız bayiiden kodu alabilirsiniz yazıyor.Bu kitabı kullanan elinde aktivasyon kodu olan arkadaşlar var mı ?
hocam biraz inceledim anladığım kadarı ile bayiler kısmında bulunduğunuz ildeki bayiye gidip kitabı alacaksınız ve kodu onlar verecek.

kitabı siteden inceledim şu ana kadar ders kitabı olarak alanda yazılmış en iyi kitap diyebilirim. sipariş edeceğim.

İşte benimde çok hoşuma gitti 4 ayrı kitabı var ortaokul kısmı için 5,6,arduino ve tinkercad hepsi güzel görünüyor bi adet exe’si tanıtım amaçlı aktivasyon istemiyor diğerlerini de mecbur alacağız artık. Bayiiler bizde yok diyor o Kitaplardan hocalarım

Geri