Harddiskim bozuldu

Kodla Büyü

ayme34

Site Gezgini
Yeni bir harddisk almam gerekiyor. Alırken nelere dikkat etmem gerekiyor? Bilgisayarı 6 sene önce almiştim. Şimdi internetten araştırdım ATA SATA vs. birşeyler yazıyor. Ben anakartıma hangisinin uyduğunu nasıl anlarım. Üzerinde yazar mı?Lütfen acemi birinin anlayacağı şekilde açıklama yapar mısınız?

kardeş sen bilgisayarı 6 sene önce aldıysan ve halen aynı bilgisayarsa sen bence bilgisayar al.. :D :D

tavsiyem seagate veya western digital sata 2 ..

samsung neyim alma çok gürültü yapıyor.Ayrıca sata mimarisi seagate e ait.bunuda göz önüne alırsan daha iyi olur.

bu bilgisayar SATA olmaz zaten sen 8MB ön bellekli 80 GB Western Digital 7200 RPM IDE harddisk al fazlasıyla yeter...

Hocam sen beni dinle git yeni bilgisayar al ve ona sata 2 tak..Sen bu bilgisayarı 6 ay daha kullanırsın...1 yıl içerisinde birşekilde herkes vistaya geçecek.....En kısa zamanda çıkar elinden ...
Bir bilgisayar en uzun 5 yıl götürür.sonrasında başınızı ağrıtır.

650 ytl bile bilgisayar alırsın..celeron da olsa olur.Yeni gelen vesteller hep celeron ben gayette memnunum..İşimi görüyor.

Yinede sen bilirsin.O zaman hasra hocamın dediğini yapmalısın..Sata olmaz senin bilgisayara, o yılardaki veriyolu 66 mhz..

Allah kolaylık versin...

BEN SANA İSTERSEN BİLGİSAYAR TOPLAYIP FİYAT GÖNDERİYİM AMA SÜPER MAKİNA OLUR... SERDAR...

vay serdar dostum her yerde müdahale ediyorsun valla helal sana aslanım benim

sağol ALper Kardeşi... Ha unutmadan Seni Turhal a bekliyorum mutlaka ama mutlaka saygılar...
SERDAR

Geri