Harddisk sorunu?

Kodla Büyü

ogretmen_pc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar eşimin harddiskinde fotografları düzenlerken harddisk kitlenmişti ben de sabredemeyip çekmiştim şimdi pc harddiski hiç görmüyor kardeşim de bilgisayar müh. ona sordum normalde o programlarla içindeki bilgileri kurtarıyordu ama bizim harddiskte durum daha ciddiymiş programla kurtulmuyor dedi istanbulda bilgileri kurtaranlar varmış ama onlar da baya para istiyorlarmış.. artık parasında da değilim eşimin akademik notları da vardı harddiskte onlar çok önemli bizim de eski fotograflarımız bebeğimizin doğduğundan itibaren fotografları her şeyimiz ondaydı.. bi öneriniz var mı konya da ya da antepte bildiğiniz birileri var mı yardımcı olabilecek?

arkadaşlar sizlerden harddiskten anlayan var mı eğer yardımcı olabilirim diyen varsa kargoyla göndersek olur mu ya da bildiğiniz verileri kurtaran bi yer var mı? çok acil lazım

Hocam eğer sabit diskin motor kısmından sesler geliyorsa istanbul iyi bir çözüm. Fakat diskten sesler gelmiyor ama bilgisayar da görmüyorsa, bozulan diskinin marka ve modelinde bir disk bulup devre kartlarını değiştirmeyi deneyebilirsin. Bunun dışında çok da fazla kurcalama bence. Yoksa kurtarma şansın azalıyor...

myesil' Alıntı:
Hocam eğer sabit diskin motor kısmından sesler geliyorsa istanbul iyi bir çözüm. Fakat diskten sesler gelmiyor ama bilgisayar da görmüyorsa, bozulan diskinin marka ve modelinde bir disk bulup devre kartlarını değiştirmeyi deneyebilirsin. Bunun dışında çok da fazla kurcalama bence. Yoksa kurtarma şansın azalıyor...

harddiski pc ye takınca ses geliyor hocam ama pc görmüyor çok kısa ses geliyor ve kesiliyor.. istanbulda nereye gönderebilirim hocam..

Geri