Hangi traş makinası?

Kodla Büyü

aykutgultekin

Aktif Üye
Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var...
Sinek kaydı tıraş olmak istemiyorum, cildim çok hassas ve beyaz tenliyim bu nedenle cildimi tahriş etmeyecek sıfır numara tıraş yapmasına ihtiyaç duymadığım önerebileceğiniz ıslak kuru en iyi traş makinesi hangisidir? Dediğim gibi illaki çok temiz traş etsin demiyorum birinci ve en önemli önceliğim cildi en az tahriş edecek benim için okula gidebilecek hale getirsin sakalımı yeterli...Tecrübesi ve fikri olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim...
Şimdiden teşekkürler...

braun Serisi 7 790cc-4 modeli,, pahalı ama 5 sene kullanırsın 2 güne bir traş olursan bir kıl tanesi bile kalmaz

ben haftada bir traş oluyorum sendika sağolsun :) Serisi 3 390cc-4 modeli kullanıyorum 3 sene oldu. sakalım sert çok tez çıkıyor( hep jlet kullanmaktan oldu makine ile kullanınca yüzüm çok yumuşak oluyor.) tek sorunum boyun kısmını tam almıyor ama yüzümü mükemell temizliyor. başka markalarda da denedim boyunumun ordaki sakkalları tam net alan makine daha denk gelmedi.

Teşekkürler. Bende çok sinek kaydı traş istemiyorum, braun cruzer 6 Face nasıldır? saç sakal düzeltme diye geçiyor... 1.2mm-6mm arası kesme seçeneği var... Yani üç güne bir bununla traş olsam sürekli hafif kirli sakalla okula gitsem diyorum...Kafam karışık....

braun cruzer 6 Face bilmiyorum ama şunu söyleyeyim braun sonuçta iyi marka almanı tavsiye ederim.

aykutgultekin' Alıntı:
Teşekkürler. Bende çok sinek kaydı traş istemiyorum, braun cruzer 6 Face nasıldır? saç sakal düzeltme diye geçiyor... 1.2mm-6mm arası kesme seçeneği var... Yani üç güne bir bununla traş olsam sürekli hafif kirli sakalla okula gitsem diyorum...Kafam karışık....

bu makineyi ben kullanıyorum.Mavi kapağı çıkararak tıraş oluyorum.Öbür türlü sakalları kesmiyor :) Sinek kaydı yapmıyor baştan söylim.Saç tıraşı iyi ama ;) Kısacası sizin işinizi görür bu makine.Ama ben olsam braun Serisi 7 790cc-4 tarzı bir makine alırdım. Onlar daha güzel kesiyor ama bunlarla da günaşırı tıraş olmak gerekiyor.

06Davut' Alıntı:
braun Serisi 7 790cc-4 modeli,, pahalı ama 5 sene kullanırsın 2 güne bir traş olursan bir kıl tanesi bile kalmaz

ben haftada bir traş oluyorum sendika sağolsun :) Serisi 3 390cc-4 modeli kullanıyorum 3 sene oldu. sakalım sert çok tez çıkıyor( hep jlet kullanmaktan oldu makine ile kullanınca yüzüm çok yumuşak oluyor.) tek sorunum boyun kısmını tam almıyor ama yüzümü mükemell temizliyor. başka markalarda da denedim boyunumun ordaki sakkalları tam net alan makine daha denk gelmedi.

Boyun kısmını tam alan bir makine görsem duysam tereddütsüz bende alacağım :? şimdilik braun 6 ile yola devam ediyoruz bakalım...

Geri