Hangi tatil sitesi güvenli

Kodla Büyü

SİRE

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Geçmiş zamanlardaki tatil önerileri kısmına göz gezdirdim. Tatilsepeti iyi sanırım, tatilmanya hakkında veya diğerleri hakkında fikriniz var mı acaba sayın hocalarım?

turon9 aracılığıyla 2 kere tatil aldım. Gayet memnun kaldım.

Hocam başınızı ağrıtıp ağrıtmayacağını sikayetvar'dan da takip edin derim ben.

Acentelerin ve tatil sitelerinin fiyatları zaten aynı oluyor. Risk almanıza gerek yok o yüzden.
Bulunduğunuz bölgede Jolly veya ETS var ise oradan satın alın ( Anı tur - TEZ tur tavsiye etmiyorlar ).
Yok ise Jolly ve ETS nin internet sitelerinden de alabiliyorsunuz - fiyatlar aynı hep.

İlla başka olsun derseniz de en iyisi tatil.com ve tatilsepeti.com - başka yerlerden alıp ta sıkıntı çeken , muhatap bulamayan çok bilginize.

Hocalarım şikayetvar.com' da inceledim, hepsi için bir sürü şikayet var. Tırstım ben de, ne önerirsiniz?

Ets ile tatile geçtiğimiz nisan sonunda gittik, rezervasyonu 4-5 ay öncesinden yaptırmıştık, bir sorun çıkmadı.

tatilsepeti.com'dan geçen yaz tatil satın almıştım, hiç bir sorun çıkmadı

biz bayadır tatilmanya.com ile yaptırıyorum otel rezervasyonumu ilgileri alakaları süper bugüne kadar birçok arkadaşımı gönderdim hepsi memnun kaldı ve sitede çok otel yani her kesme uyuyor fiyatlarıda ucuk değil ben tavsiteye ederim.

son 3 yıldır ets ile gidiyorduk hiç sorun çıkmadı, otellerde temsilcileri de oluyor, ilgileniyorlar. Bu yıl istediğim otelde etsden yer yoktu, tatilvitrini.com da buldum. eskiden bu siteden çok sıkıntı yaşayan olmuş ama el değiştirmiş, bende artık şansıma diyerek aldım. Hemde diğer turlardan daha hesaplı bir fiyata. Ekstradan ne rica ettiysem otele bildirmişler, sorunsuz bir tatil geçirdik.

bence ets tur. otele giriş yaptım, 2 -3 saat sonra bir ets çalışanı beni aradı, kendisini tanıttı, otelle ilgii bir sorun olduğunda kendisine ulaşabileceğimi belirtti. sonra kafamı kurcalayan bir olay için temsilciyi aradım. sonuç olumluydu. ben çok memnun kaldım. yine tatile çıksam ets tur tercihim olur.

zaburan' Alıntı:
bence ets tur. otele giriş yaptım, 2 -3 saat sonra bir ets çalışanı beni aradı, kendisini tanıttı, otelle ilgii bir sorun olduğunda kendisine ulaşabileceğimi belirtti. sonra kafamı kurcalayan bir olay için temsilciyi aradım. sonuç olumluydu. ben çok memnun kaldım. yine tatile çıksam ets tur tercihim olur.
bende 2 kere ets'yle gittim. birinde aynen dediğiniz gibi eleman ilgilendi öbüründe adam yanımıza uğramadı. bende ets'ye söyledim ve artık gitmiyorum ets'yle. o fiyata ben otelin kendisinden de alabilirim. ben şirketi bana rehberlik etmesi için seçiyorum. gittiğim yörenin gezilecek en güzel yerleri, nerelerde oturulup, nerelerde yemek yeneceğini istiyorum görevliden. nerede konser var nerede eğlenmek daha güzeldir. bana yöre hakkında bilgi vermeli. yoksa oteli 2 saatte bende keşfedebilirim.

hocam ödemeyi nasıl yaptınız sanal kartlamı normal kredi kartıyla ilemi bende balayı için tatilsepeti.com dan aldım ve kredi kartı bilgileri ile umarım bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum...

Geri