Hangi Takım Şampiyon Olur?

Kodla Büyü
Derbilerin sonucu belli olmaz ama saha avantajını kullanarak onlara patronun kim olduğunu gostericez :) İki takıma da basarılar..

FB, Galatasaray' ı en iyi döneminde bile yenmiştir. 4 yıl üst üste şampiyonluk aldığında, Uefa ve Süper Kupa zamanlarında da yenmiştir. Bu maça kalp dayanmaz. Ama gönlümüz GS den yana tabi ki. Gittiğim kahvehanelere sorduğumda normal sezonda bile en fazla seyirci GS taraftarı oluyor diyorlar. Kaybedersek büyük çoğunluk üzülücek. :(

bu sefer şeytanın bacağını kıracağız (gerçi şeytana stent takılmış Allah şifa versin) GS yenerek şampiyon olacak.

Fenerbahçe farklı kazanır, en rahat şampiyonluğunu alır yazın kenara...

‎"ŞAMPİYON OLMAK MÜMKÜN, FENERBAHÇE OLMAK İMKANSIZ" İslam Çupi - 19 Mayıs 1974

Bu bir soru olamaz ki... Zaten belli kimin şampiyon olacağı... Bu kadar hile, oyun,yalan, dolan... Ne futbolu , ne kupası, ne şampiyonluğu ??? Dünyaya rezil olduk kimsenin umurunda değil...

ben fener taraftarı olsaydım benim gözümde takımım şampiyon derdim

galatasaray içinse benim gözümde zaten şampiyon..

bu durumda iki takımda şampiyon zaten :puhaha:

Zaten şampiyon olmuş bir takım vardı birde süper ultra mega final çıkardılar
lig şampiyonu değil ama alavere dalavereşampiyonu belli fenerasyon

beşiktaşlıyım, fener geçen sene şike yapmış olabilir, her takım bugüne kadar defalarca şike yapmıştır ki şikeyi türkiyede canlandıran kulüpte gs dir...bu sene fenerin üstüne çok gittiler bu yüzden (feneri hiç sevmem) fenerin şampiyon olması istiyordum...Ama son birkaç gündür 52000 kişinin üzülmesini izlemek daha güzel olur gibi gelmeye başladı :) sonuç olarak kim yenerse yensin diğer takım için büyük bir çöküş olacak diye düşünüyorum...

o kadar rezillikten sonra fener bi de şampiyon olursa şikeci takım şampiyon oldu diye iyice dalga konusu olur Türk futbolu dış basında..

frt44' Alıntı:
beşiktaşlıyım, fener geçen sene şike yapmış olabilir, her takım bugüne kadar defalarca şike yapmıştır ki şikeyi türkiyede canlandıran kulüpte gs dir...bu sene fenerin üstüne çok gittiler bu yüzden (feneri hiç sevmem) fenerin şampiyon olması istiyordum...Ama son birkaç gündür 52000 kişinin üzülmesini izlemek daha güzel olur gibi gelmeye başladı :) sonuç olarak kim yenerse yensin diğer takım için büyük bir çöküş olacak diye düşünüyorum...

İnşallah Fenerbahçemiz yener de Türkiye'nin 3/4'ünün üzülmesini bir kez daha büyük bir zevkle görürüz. :mrgreen:

3/4 üzeleceğine 1/4 ü üzülsün daha iyidir. bunların 1/4 ü de diğer takımlar olsa. en çok üzülecek olan gs taraftarı 2/4 e çok acarım. inşallah üzülmez gs.

5jbxb.jpg

şunu anlamıyorum;
galatasaray takımı maraton koşusunda önde çıktı koştu koştu herkese fark attı fakat son düzlüğe girildiğinde fener arayı kapattı...
kimin nefesi yeterse ipi o göğüsleyecek, geçen sene %80 maçları izledim bu sene hiç bir lig maçını izlemedim...Şike olayını fenerbahçe icat etmiş uzaydan getirmiş gibi bir hava esiyor onu anlamıyorum, geçen yıl madem fener şike yaptı aynı puanı alan TS de şike yaptı, bu sene GS yenerse şike yapmış mı sayılacak? ya fener 5 tane atarsa bu akşam GS para mı yedirmiş olacak?
Arkadaş futbol dediğimiz daha doğrusu küçükken, "hadi lan maç yapak" dediğimizde yolda ki 4 tane kafam kadar taş, bi tane lastik top yeterdi, akşama kadar oynardık güle oynaya, çamurda top oynayınca daha havalı olurdu...şike mike bilmezdik ki...ne kadar masumiyetimiz varsa hepsine girdiler, bu akşam kim kazanırsa kazansın futbol eski futbol değil artık

Geri