Hangi Logo

Kodla Büyü

burhaneren

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşım için birkaç logo tasarladım,ufak temizleme işlemlerini henüz yapmadım, sizce hangisini kullanmalıyız arkadaşlar fikir verebilir misiniz ?

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    431.4 KB · Görüntüleme: 1,468
  • logo.png
    logo.png
    431.3 KB · Görüntüleme: 1,467
  • logo9.png
    logo9.png
    248 KB · Görüntüleme: 1,467
nosTRa' Alıntı:
2 ve 3. Logolarda font kırık. Ş harfi o fonta ait degil.

Haklısın hocam normalde font litera-regular buraya yüklediğimde değiştirmemiştim henüz. litera-reguların s sini kullanıp ş'ye çevirdim. Çok dikkatlisin valla :)

Ekli dosyalar

• Untitled-1.png
    Untitled-1.png
    113.6 KB · Görüntüleme: 1,376
Birinci logo güzel. Öneri olarak, a harfinin kuyruğunu kuleye değen noktasını aşağıya alıp, sanki a harfi yazıldıktan sonra kule çizilmiş, a harfinin devamı gibi gösterebilirsiniz.

yakuphan' Alıntı:
Birinci logo güzel. Öneri olarak, a harfinin kuyruğunu kuleye değen noktasını aşağıya alıp, sanki a harfi yazıldıktan sonra kule çizilmiş, a harfinin devamı gibi gösterebilirsiniz.
Evet hocam daha hoş oldu.

Ekli dosyalar

• logo2.png
    logo2.png
    79.5 KB · Görüntüleme: 1,372
burhaneren' Alıntı:
yakuphan' Alıntı:
..
A yerine direk kuleyi kullansan ;)
dış borderı koyu olursa yazının devamı gibi görünür

BaRBaRYaN' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:
yakuphan' Alıntı:
..

Deneriz onuda hocam :)

burhaneren' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:
yakuphan' Alıntı:
..

Deneriz onuda hocam :)
.
bu şekilde isme eklenti gibi duruyor. bir harf daha bekliyor insan.
diğer türlü ismin içine dahil etmiş oluyorsunuz.

Bence ikisi de olmamış:
1. Ya font büyük ya şekil büyük olmuş (Denge).
2. Şekilde çok fazla ayrıntı var (Fazla ayrıntı dikkati dağıtır).
3. Cafe'ye göre renk seçimi uygun olmalı. ( Gıda firmaları genelde kırmızı tercih ederler)
4. Cafe ismi de biraz değişik geldi.(?)
5. Cafe Kız Kulesi'nde değilse (veya Galata) şekli kullanmanın bir anlamı yok (Çağrışım)

myesil' Alıntı:
Bence ikisi de olmamış:
1. Ya font büyük ya şekil büyük olmuş (Denge).
2. Şekilde çok fazla ayrıntı var (Fazla ayrıntı dikkati dağıtır).
3. Cafe'ye göre renk seçimi uygun olmalı. ( Gıda firmaları genelde kırmızı tercih ederler)
4. Cafe ismi de biraz değişik geldi.(?)
5. Cafe Kız Kulesi'nde değilse (veya Galata) şekli kullanmanın bir anlamı yok (Çağrışım)

Hocam cafe benim değil isim olayına müdahele edemem.Cafe beyoğlunda şahuvaroğlu camisiyle nevşalon sinagogunun arasında galataya yakın bir noktada. Renk seçimi de onlarındı.Ben farklı renkler gönderdim,siyah beğendiler. Denge ve dikkat konusunda dediklerinizde haklısınız hocam. Sağolun :)

Geri