hangi kurumlardan bilgisayar talep edebilirim?

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
Yeni bir okula eş durumu ile tayinim çıktı.Okulda yeni açılmasına rağmen bilgisayar adı altında hiç malzeme yok. Forumda daha önce bazı kurumlardan talep edilen bir konu vardı onu bulamadım buraya yazayım dedim. okula iyi kötü bir laboratuvar kurmak istiyorum. Hangi kurumlardan talep edebilirim? talep edip de geri dönüş olan hocalarımız var mı? Bilgilendirir iseniz sevinirim.

Geçen yıl bana akbanktan 8 adet gelmişti, hatta bu sene de başka bir arkadaşım için mektup göndermiştik ona da gelmiş. Çok mükemmel bilgisayarlar olmasa da işimi görüyor.

Geçen yıl bana akbanktan 8 adet gelmişti, hatta bu sene de başka bir arkadaşım için mektup göndermiştik ona da gelmiş. Çok mükemmel bilgisayarlar olmasa da işimi görüyor.
mektup içeriği paylaşabilir misin. süreç olarak hangi aşamaları yapıtınız(resmi yazı?) biraz daha açabilir misiniz hocam?

Gene forumda bir arkadaş paylaşmıştı dilekçeyi, o dilekçe ve kendimin de eklediği bir çok adrese mektup gönderdim. Akbanktan dönüş aldım. Belgeleri ekledim inceleyip siz de mektup gönderebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• bilgisayar yardımı.rar
    29.8 KB · Görüntüleme: 1,771
Zamanında biz de Vakıfbank'tan almıştık.. Demirbaşta düştükleri bir bilgisayardı ama yine de işimizi görmüştü.

Evet mektupları okul adına resmi yazı olarak gönderirseniz daha gerçekçi olur, fakat müdürümüz pek inandırıcı bulmadığı için resmiyete gerek görmemişti, beni de kırmak istememişti, biz direk mektup gönderdiğimiz halde akbanktan bilgisayar geldi. Siz resmi yazı olarak gönderirseniz belki daha çok dönüş olur. Denemekte fayda var =)
üş

Bankaların dışında kim yardım eli uzatır.en az on çocuk olsun diyenler yardım eder heralde Allah'ın işine karışmadan...

İhtiyaç haritası diye bir site var oraya da bakın hocam. Ben geçen yıl pekçok banka ve bu ihtiyaç haritası sitesine başvuru yaptım ama bir sonuç alamadım. Belki siz alırsınız.

Gene forumda bir arkadaş paylaşmıştı dilekçeyi, o dilekçe ve kendimin de eklediği bir çok adrese mektup gönderdim. Akbanktan dönüş aldım. Belgeleri ekledim inceleyip siz de mektup gönderebilirsiniz.

hocam bu resmi yazıyı dys den mi çıkartıp yolladınız peki?

Geri