Hangi internet servis sağlayıcıyı kullanmalıyım?

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar uzun süre digiturkten çektik tivibuya geçtik (tv internet üzerinden) şimdide ttnetten çekiyoruz zırt pırt internet gidiyor 1 hafta gelmiyor o gidince tvde yok sokağımızda kablonette yok ne yapabiliriz çözümsüzlüğümüze çözümğ olan var mı taahhütümüz bu ay bitiyor

Arkadaşlar uzun süre digiturkten çektik tivibuya geçtik (tv internet üzerinden) şimdide ttnetten çekiyoruz zırt pırt internet gidiyor 1 hafta gelmiyor o gidince tvde yok sokağımızda kablonette yok ne yapabiliriz çözümsüzlüğümüze çözümğ olan var mı taahhütümüz bu ay bitiyor
Ben turknete gectim imkanlar cok iyi ama bir arıza yasarsanız günlerce uğraşırsınız çünkü müşteri hizmetlerini arayıp konuşamıyoruz,ses kaydi veya uygulama üzerinden arızayı yazıyorsunuz günlerce bekliyorsunuz ki müdahale etsinler.TT Netten şaşmayın derim

Huseyin hcm 25 kasımda 1 hafta gitmiş internet 4 aralık yine 2 gündğr yok daha nasıl devam edeyim☹️☹️

Türknet kesinlikle... Tam fiyat performans paketi... Arıza durumunda TTNet biraz sabote ediyor ama bilgisayarcı olarak bu tür durumların üstesinden gelebilirsiniz... Ayrıca yerli bir firma... Ben kullanıyorum 1 arızada Telekom 15 gün süründürdu ama yine de onlara pabuç bırakmadım şuan sorunsuz kullanıyorum... Akn siz 35mbit 1000dk telefon bu fiyata başka iss de yok...

Geri