Hangi araç kasko şirketi?

Kodla Büyü

semantic

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2009 Toyota auris aracıma kasko yaptıracağım. Hangi şirketleri tavsiye ediyorsunuz. Bu tip sıkıntılar başa gelmeden bilinmez, sıkıntı yaşayıpta sorununuzu kolayca çözdüğünüz şirketler benim içim önemli..

Hocam ben 6 yıldır Anadolu Sigortayla çalışıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar.

2 yıldır Başak Groupama ile kasko yaptırıyorum. Şimdiye kadar ihtiyaç duymadım Allah şükür ama genel intiba iyi. Tavsiye ederim.
Her sigorta şirketinin vereceği kasko fiyatı araba markasına, modeline, yaşına, kullanacak kişiye ve kişinin özelliklerine göre değişiyor. Değişiyor derken arada uçurumlar oluyor. Örneğin bana Aksigorta 1200 fiyat verdi Başak 650...
En güzeli hepsinden fiyat alın... Ancak arkasında banka olan bir sigorta şirketine kasko yaptırın derim...

valla ben en ucuzuna yaptırdım.

en ucuz teklifi yapı kredi verdi ona yaptırdım.

2 bin diyen vardı 890 a yaptırdım.

ama en iyi kasko düzenli gidilen serwisin yaptırdığı kaskodur

siz nasıl bir sorun yaşayacağınızı düşünüyorsunuz. Paramı servis mi güvenilirlik mi?
Benim eşim sigortacı (Ergoisviçre). Sigortayla içli dıilıyım yani.
Çoğu Şirketten teklif alın. Araba Markasına göre şirketler arasında ücret farkı oluyor. 2 katı bile çıkabiliyor.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler, servisimle anlaşmalı olan Başak Groupama' ya 523 TL ye kaskomu yaptırdım. Servisdeki şirket daha iyi fiyat verdi sanırım onların iskontosu daha iyi, dışarda Başak için 760 TL fiyat vermişlerdi.

anadolu
kaskoyu yatırdık bir saat sonra iki kapı değiştirmek zorunda kaldılar hiç sıkıntı yaşamadık :)

dubai sigorta tavsiye ederim. hasarsızlık indirimini ilk kazada (suç sizde olsa dahil) bozmuyor. yinede araştırmakta fayda var tabi kide.

Liberty'den Sigorta'dan uzak durmakta fayda var.Müşterisinin sözüne inanmadığı gibi ekspertiz raporu tutan eksperle de itimat etmez.Üstüne bölge müfettişi gönderir müşterinin suçlu gibi ifadesini aldırır.Buna itiraz edersen ,senin arabanın hasarlarının kasko tarafından yapılmayacağı tehdidinde bulunur.
Yine de son karar sizlerin...

hocam aklınızda olsun genel sigortadan yaptırmayın arabam pert oldu 3 haftadır hala bi ses soluk cıkmadı hala fiyat araştırması yapıyorlar. Bide para ödeme dönemi toplam da 2 ayı gececek gibi. Ben axa oyak'ı tavsiye ediyorum. Bir kaza gecirdim karsı tarafın sigortası axa ydı ve bir hafta dolmadan parayı yatırdılar.

anadolu kaskoyu tavsiye ederim. eğer eski kaskonuzdan dolayı indirim hakkınız varsa, anadolu kasko hasar koruma teminatı veriyor en fazla 2 adet ve böylece kaskonuz delinmiyor. imm teminatı sınırsıza kadar veriliyor hiç bir kaskoda bu yok diye biliyorum. hukuksal teminat ve ferdi kaza teminatı var. türk kamu sene üye iseniz %30 indirim hakkınızda oluyor. http://www.halkasigorta.com.tr/ siteden teklif alabilirsiniz ayrıca bu acenta tanışma diye karının %50 sini iade ediyor. buradan kaskomu yaptırdım güvenebilirsiniz.

Geri