Hangi İnterneti Önerirsiniz

Kodla Büyü

marlboro34

Üye
Herkese selamlar evde gibir net kullanılıyorum. 60 mhz kablolu hız alabiliyorum 100'e kadar desteklemekte alt yapı. Kabloluda çok sorun yaşamazken kablosuzda sürekli ama sürekli net kopuyor gidiyor. Fiyat performans olarak hangi internet altyapısı öneririsiniz ?

Ben türk telekom kullanıyorum memnunum. Belki fiyatı bazı şirketlere göre yüksek olabilir ama bir sorun olduğunda muhatap bulabiliyorum , hızda çok fazla azalma yaşamıyorum , kablosuz da gayet iyi çalışıyor

Bende epeydir gıbırnet kullanıyorum şükür sıkıntı yok şimdilik. Hızdan dolayı kopmalar yaşadım bir ara. Hızı düşürdüm sıkıntı yok. Benim eve gelen hat sıkıntılı onu biliyorum. Usta çağırıp yaptırılacak ama diğer dairelere sıkıntı olur mu diye gittiği yere kadar gitsin diyorum.

Kablolu da sıkıntı yokken kablosuz kopuyorsa bilgisayar yada modemde olmasın sıkıntı.

Herkese selamlar evde gibir net kullanılıyorum. 60 mhz kablolu hız alabiliyorum 100'e kadar desteklemekte alt yapı. Kabloluda çok sorun yaşamazken kablosuzda sürekli ama sürekli net kopuyor gidiyor. Fiyat performans olarak hangi internet altyapısı öneririsiniz ?
Kabloluda sorun yaşamayıp kablosuzda sorun yaşıyorsanız sorun modemde olabilir. net koptuğunda wan bağlantısı mı kopuyor yani hat mı düşüyor yoksa internet varken kablosuzda bağlantı mı olmuyor? wifi kanalını değiştirmeyi deneyebilirsiniz. snr değerleri ne durumda? bunlarda sorun varsa firmayı değiştirseniz de aynı sorunları yaşarsınız.

Geri