Hangi Ütü???

Kodla Büyü
evet az para değil ütü için ama bahsettiğim ütü kumaşa göre ısısını kendi ayarlıyomuş önemli bi özellik bence...

önce o kazanlıya bi yer bul evde, sonra kucakla getir, sonra kaldır uuuuuf zor iş philips azuru tek geçerim............

bana evlenirken bi arkadaş sakın tefal mefal alma philips azur al dedi dinledim çok da memnun kaldım..
bende bu ütüyü gören komşum da aldı sonra kardeşim sonra annem... herkes çok memnun... :+1:

tefalden hiç memnun kalmadım ama philips azur harika gerçekten.
(kolay kolay ürün tavsiye etmem bu arada)

yusufcuk51' Alıntı:
tamam hocam alırsanız haberimiz olsun gerek alışveriş sitesiyle ilgili gerek ütüyle ilgili yorumlarınızı yazarsanız menmun olurum...

Hocam bahsettiğimiz alışveriş sitesinden alışveriş yaptım ve bahsettiğimiz ütü şuanda elimde. Güvenli bir şekilde gelmiş. Ürünü kontrol ettikten sonra kargodan teslim aldım ve kapıda ödeme seçeneğini seçtiğim için parasını ürünü görüp inceleyip teslim ettim. Kullandıktan sonrada gerekli yorumları buradan yaparım :)

aliantep27' Alıntı:
2 yıl oluyor tefalin en üst modellerinden birini almıştık. Hiç memnun değiliz. Tabanı yapışıyo gibi oluyor. Servise gönderdik sorun yok dediler.

Ücretli öğretmenlik yaparken ( 5 yıl oluyor) anneme iyonik tabanlı philips ütü almıştım. Hala kullanıyor, çok memnun. En kırışık gömlekleri buharla tek seferde açıyor. Şimdi baktım yeni yeni aynı iyonik tabanlı ütülerin üst versiyonları çıkmış. Tavsiye ederim. Maddi anlamda biraz düze çıkınca bende alacağım.

Haaa unutmadan sakın ucuz spot mağzadan ürün alma. Garantisi var servise gönderirsin derler uyuturlar satarlar.

philips azur 4200
arzum tefal denedim bu içlerinde en iyisi tek seferde mükemmel düzleştiriyor

buhar kazanlı alacaksan philips
kazansız alacaksan braun derler otoriteleri :p
bende otoriteleri dinleyip philips(kazanlı) almıştım vakti zamanınd, menmunum

Re: Ynt: Hangi Ütü???

Philips yada braun kazansız ütü düşünüyorum.
En hafif ve yormayan mmemnun kaldığınız bir modelini önerirseniz sevinirim.

Delonginin buharlı ütüsü var bende çok pratik yalnız buhar kazanı çalışmadan bir hiç çok ütü varsa hemen yapılıyor nacak bir parça için boşuna bir de ütünüz bitmeyip de kazandaki su bittiyse ütünün soğumasını beklemelisiniz. Arkadaşta philips in buharlı ütüsü var o çok pratik suyu bitti mi kaağı açıp su ekleyebiliyorsunuz
philips daha iyi delongi biraz daha uygun ama söylediğim sorunlar mevcut

Philips Azur İyonik GC4870/22 2600 W Steam Glide Tabanlı Otomatik Kapanma Özellikli Buharlı Ütü tavsiye ederim uzun araştırmalarım sonucunda n11 den 230tlye almıştım. Şu anda da fiyatı 250tl civarında n11 de daha uyguna bulunabilir ama satıcıya dikkat !!!1

Geri