HANGİ İLLERDE VALİLİK YENİ GOREVLENDİRMELERİ ONAYLADI? HANGİLERİNDE ONAYLAMADI?

Kodla Büyü

cmtrkr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar temmuz gorevlendirmesi için onay alanlar ve almayanlar il olarak söyleyebilir mi?

Şurada 8-10 ilin bilgileri verilmiş ve en az yarısı onaylamamış. Egitek teki saygıdeğer insanlar 27 Haziran tarihine kadar onaylanmış listeleri istedikleri halde bu duruma ses çıkarmıyorlar ya bravo kendilerine....

eee93013' Alıntı:
Şurada 8-10 ilin bilgileri verilmiş ve en az yarısı onaylamamış. Egitek teki saygıdeğer insanlar 27 Haziran tarihine kadar onaylanmış listeleri istedikleri halde bu duruma ses çıkarmıyorlar ya bravo kendilerine....

EGİTEK konudan haberdar edildi ancak yinede ses yok henuz. anlam veremiyorum neden boyle bir uygulama yapılıyor. eğiticiler eninde sonunda yeni gorevlendirme gelsede gelmese de hep gorevde olacaklar

başta imzalattıkları belgeler de oyle yazıyordu o halde bizim gorevlendirmenin olması yada olmaması bizi süründürmekten başka neye yarıyor anlamadım

cexen' Alıntı:
eee93013' Alıntı:

EGİTEK konudan haberdar edildi ancak yinede ses yok henuz. anlam veremiyorum neden boyle bir uygulama yapılıyor. eğiticiler eninde sonunda yeni gorevlendirme gelsede gelmese de hep gorevde olacaklar

başta imzalattıkları belgeler de oyle yazıyordu o halde bizim gorevlendirmenin olması yada olmaması bizi süründürmekten başka neye yarıyor anlamadım

Egitektekiler yönergeyle uğraşıyorlardır(!) O yüzden buna vakit ayıramamışlardır.

Bu arada Niğde de Yeni görevlendirmeler yapıldı.

eğitek yazı gönderdi yapmayan il mem lere en geç 25 temmuz a kadar yapılması isteniyor. 26 il yapmamış veya resmi yazıyı Ankara'ya göndermemiş.

kocaelide işlem tamam derken eğitici formatörlük mü?
yoksa okul formatörlüklerini başvuru formu gelmedi benim bildiğim kadarıyla

Eğitici bilg. formatörü görevlendirmesi yapıldı nazliatci hocam. Okul formatörleri için başvurular büyük ihtimalle ağustos ayında alınır.

Geri