Halk Eğitimlerde Sosyal Kulüp var mı?

Kodla Büyü

arslanxw

Aktif Üye
Arkadaşlar bu Halk Eğitimde ilk senem.
Müdür toplantıda sosyal kulüp paylaşımı yaptı. bana sivil savunma kulübünü verdi. ekstradan sosyal kulüp dersimiz yok. sosyal kulüp olayı halk eğitimlerde nasıl oluyor? neler yapıyorsunuz, hangi evrakları hazırlıyorsunuz?
anlamadığım bir nokta: kulüplere öğrenci paylaşımını sene başında yaptık diyelim. benim kursum bitince o öğrenciler kulüpten ayrılmış oluyor. yerine yeni kurstan öğrenci seçimi mi yapıyoruz?

Hocam o nasıl iştir ya. Ben de HEM deyim. Sosyal klüp, sınıf öğretmenliği vs. yok bizde. Formatörlük için dilekçe ver bir an önce. O zaman bunların hiç biri olmaz.

Sosyal klüpler var fakat kursiyerler kursa zor geliyor zaten ayrıca halkeğitim merkezlerinde formatör öğretmen görevlendirilmesi olmuyor.

Halk eğitim bünyesindeki bilişim teknolojileri öğretmeni formatör öğretmen olarak atanır diye biliyorum çünkü öyle atanan bir arakdaşım var.

Formatörlük için ocakta başvurdum ama kabul edilmedi, doğru düzgün gerekçe bile gösterilmedi. "burası örgün eğitim kurumu olmadığı için olmaz" gibisinden laf söylediler. ben de pek olayın üstüne gitmedim.
sosyal kulüp oluşturduk diyelim. o dersi yapıyor musunuz. yani kurstan aysı bir ders saati içinde kulüp toplantısı oluyor mu? bir de biz bunun için ekders almıyoruz, ilköğretimdekiler alıyor. ek ders alınmıyorsa niye yapalım ki?

Geri