Halk eğitimde kurs verebilirmiyim?

Kodla Büyü

tati

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba halk eğitim beni çağırıyor ama gidemiyorum :)
Kendi okulumda 10 saat dersim var ancak formatörüm ayrıca hafta içi akşam başka okulda açık lise dersine gidiyorum halk eğitim haftasonu web tasarım kursu için 9:00-12:00 arasında kurs açıyor bu kursa katılma durumum nedir?

iyi geceler

Hafta sonunuza kimse karışamaz, karışmamalı karıştırmayın !!!
İster ; yer , içer, gezer,
İsterseniz de kurs açabilirsiniz.
Tek sınır +10 .

ama 10 saat açık lise de var hafta içi. hafta içindeki +10 a girmiyor mu :)

Hocam okulumda 20 saat dersim var. tek tas falan. Formatör değilim. hafta içi akşamları 4 saat kurs verdim. Yani haftada 20 saat ekders aldım halk eğitimden. Kimse de bana kaç derse giriyorsun? Halk eğitimde kaç ders kurs veriyorsun ? diye sormadı. Halk eğitim ayrı hesaplıyor ekdersi okul ayrı. İkisi de düzenli olarak ödendi.

halayst' Alıntı:
hocam 30+10 saatiniz dolduğunda başka kurs verme sansınız yok diye biliyorum
Verirsiniz kursu ama parasını alamazsınız, gönüllü yapmış olursunuz, hayrına :) 30+10'dan fazla ücret ödemezler.

zech' Alıntı:
Hocam okulumda 20 saat dersim var. tek tas falan. Formatör değilim. hafta içi akşamları 4 saat kurs verdim. Yani haftada 20 saat ekders aldım halk eğitimden. Kimse de bana kaç derse giriyorsun? Halk eğitimde kaç ders kurs veriyorsun ? diye sormadı. Halk eğitim ayrı hesaplıyor ekdersi okul ayrı. İkisi de düzenli olarak ödendi.
30+10=20+20 :) aynı şey.

mesai saatleri dışında 10 saat derse girebilirsiniz. mesai saatleri dışı diye tabir ettiğimiz hafta içi akşam ve hafta sonudur. siz bu hakkınızı hafta içi akşam 10 saat olarak kullanmışsınız. hafta sonu ayrıyeten bir kurs açamazsınız.

55ihsan55' Alıntı:
mesai saatleri dışında 10 saat derse girebilirsiniz. mesai saatleri dışı diye tabir ettiğimiz hafta içi akşam ve hafta sonudur. siz bu hakkınızı hafta içi akşam 10 saat olarak kullanmışsınız. hafta sonu ayrıyeten bir kurs açamazsınız.

+1

----------------

5 yıl Hem de kurs verdim. Sistem bu

Geri