Halk Eğitimde Kullanılabilecek Ders Notu 115 sayfa

Kodla Büyü

tohatli

Site Gezgini
o kadar mükemmel olmasada ilk konuları rahatlıkla anlatabileceğiniz bir döküman... Umarıım faydalı olur . dua edin yeter ...

Ekli dosyalar

• kitap4.rar
    5.4 MB · Görüntüleme: 3,416
teşekkür ederiz iyi çalışmalar. birde okulumda halk eğitim bünyesinde kurs açmak istiyorum kurs kaç saat olmalı, kunular plan vs. bunlarla ilgili bilginiz varsa paylaşrmısınız.

çok basit kalmış.
ama ilk kez bilgisayar kullananları diğerlerinin seviyesine yetiştirmekte çok faydası olur.

bu şekilde sınıf seviyesini yükseltebilirsiniz
modül konuları belli fakat yapılacak uygulama ve örnekler sınıf seviyesine göre belirlenir.

mesela haftasonu kurslarında çoğunluğu ÜNV. öğrencisi olan grublarda seviye yüksek tutulur.
hafta içi gündüz kurslarına katılan vr hiç PC kullanmamış ev hanımlarına düşük seviye tutulabilir.

tokatlı arkadaşıma teşekkür ediyorum. hafta içi gündüz kursunda kullanacağım. (Erbaa Hem)

Profesyonel olanını buradan paylaşırsanız bizlerinde işine yarayabilir diye düşünüyorum :) Teşekkürler hocam :+1: :+1:

Halk eğitim bünyesinde ilk defa kurs açtım, dökümanlarımı biriktiriyorum kurs sonunda iyi bişey çıkacak ortaya, katkınız için teşekkürler...

gokhanlafci' Alıntı:
Halk eğitim bünyesinde ilk defa kurs açtım, dökümanlarımı biriktiriyorum kurs sonunda iyi bişey çıkacak ortaya, katkınız için teşekkürler...

hocam bana ilk modüllerle ilgili sınavlarınızı oyllar mısınız. ben de ilk basladım. ilk modül tets yaotım uygulama yapcam yarında.

profesyonel olanları da var demişsiniz
paylaşabilirmisniz bakalım faydalanalım hocam

Geri