Halk Eğitimcilere HEM-MATİK programı hazırlıyorum, taslak şu

Kodla Büyü

muallimim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar halk eğitim çalışanları için hem matik programı hazırlıyorum, tüm kurs evraklarını otomatik olarak yapacak şekilde.

Excel de bir taslak yaptım.

Lütfen eksik kısımlarını söyler misiniz?

Daha neler eklenebilir, güzel bir çalışma yapalım ve kurs evrakları kabusumuz olmasın.

Bizim halk eğitimde bu evraklar var

Siz de buna ilaveten başka evrak var mı?

Benim eklememiş olduğum şeyler falan varsa bildirirseniz sevinirim.

Yönetmeliğe göre EK-10 memnuniyet anketi falan vardı onları da eklemeyi düşünüyorum.

Bir de günlük plan niyetine modül bilgi dosyalarını eklerim. Yazıcıdan 1 defa çıkartıp dosyaladık mı tamamdır günlük plan derdi de.

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

• HEM-MATİK.rar
    27.9 KB · Görüntüleme: 341
güzel bir çalışma elinize sağlık.halk eğitimde ders veren arkadaşlar ilgilenecektir umarım. :+1:

hocam bende bu programın idareci versiyonunu hazırlamaya çalışıyorum. Resmi yazısı, Ders Defteri, Yıllık Planı, tatilleri vs ile otomatikleştirilmiş bir sistem yapmaya çalışıyorum şu anda. programın son halini ekliyorum. geliştirmeme yardımı olabilecek arkadaşların desteğini bekliyorum.
Şu anda ihtiyacım olan kısım kursların programları. Programları sisteme ekledikten sonra her kurs için otomatikleştirilmiş bir programımız olacak. Aslında bu programın Öğretmen versiyonu da var elimde ama onu fazla geliştirmedim.
Arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Ekli dosyalar

• Otomatik Kurs Programı v2.5.rar
    79 KB · Görüntüleme: 166
Halil öğretmenim çok güzel ve kolaylık sağlayacak bir çalışma. Umarım tamamladığınızda da bizlerle paylaşırsınız.

arkadaşlar geliştirme konusunda hala çalışıyorum ama kurs programlarına ihtiyacım bunun için :)
Mesela 2.5 te yazdırma alanını elle düzenlemek gerekiyordu, çıktı alınacağı zaman. 2.6 da bu sorunu hallettim ama hala kurs programlarım yok :(

Geri