halk eğitim sorunsalı

Kodla Büyü

kobo26

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar önceki konu başlığında sormuştum fakat duruma bir ey daha eklendi maaş karşılığımda sorun yok buna ekolarak halk eğitimde 2 kursum var hafta içi akşamları 1. si haftada 15 saat 2.cisi haftada 10 saat kimisi toplamda akşamları 10dan fazla açamazsın diyor kimisi ayrı ayrı açabilirsin diyor bune iş arkadaş formatörlükte var şimdi ekders kaç saat olur

akşam 10 saat kursu geçme kafan rahat etsin. üstünü ödemezler.

Ben de en fazla toplamda 40 saate kadar ek ders olur diye biliyorum. BTR iseniz zaten 30 saat sayılır. Halk eğitimden de en fazla 10 saat açabilirsiniz. Fazlası hayrına olur.

Kadrom Halk Eğitimi Merkezinde
15 saat gündüz 10 saat gece kursum var
gece kursumun olduğu 2 gün gündüz lisede BTR'yim
28 saat ek ders yazılıyor.
Halk Eğitimi Merkezi Kursu ile BTR'ye ek olarak 10 saat ek dersi gecemezsiniz,
DYK, Egzersiz ile geçebilirsiniz.

BTR ek dersi + 10 saat hocam bu 10 saat de işte halk eğitim kursu dyk ya da egzesizy oluyor

Kadrom Halk Eğitimi Merkezinde
15 saat gündüz 10 saat gece kursum var
gece kursumun olduğu 2 gün gündüz lisede BTR'yim
28 saat ek ders yazılıyor.
Halk Eğitimi Merkezi Kursu ile BTR'ye ek olarak 10 saat ek dersi gecemezsiniz,
DYK, Egzersiz ile geçebilirsiniz.
2 gün btrye 18 saat ek dersi nasıl veriyorlar hocam, merak ettim, halk eğitimde de mi btrsiniz?

2 gün btrye 18 saat ek dersi nasıl veriyorlar hocam, merak ettim, halk eğitimde de mi btrsiniz?
toplam girdiğiniz ders saatinden kalan kısımlarda btr görevi yapıyorsunuz bu 2 olur, 3 olur böyle bir ayrım mı var hocam bizim bilmediğimiz
lisede btr yim mesajımda da yazıyor zaten

toplam girdiğiniz ders saatinden kalan kısımlarda btr görevi yapıyorsunuz bu 2 olur, 3 olur böyle bir ayrım mı var hocam bizim bilmediğimiz
lisede btr yim mesajımda da yazıyor zaten
Hocam anlatamadım, kendi okulunuzda değilsiniz, o yüzden yazdım, yanlış anlamayın. Sizin durumunuzdakiler genelde 3 gün oluyor ve 6*3=18 ek ders yazılıyor, ama size 9*2=18 nasıl yazılacak ek ders ben onu soruyorum ve öğrenmek istiyorum.

Hocam anlatamadım, kendi okulunuzda değilsiniz, o yüzden yazdım, yanlış anlamayın. Sizin durumunuzdakiler genelde 3 gün oluyor ve 6*3=18 ek ders yazılıyor, ama size 9*2=18 nasıl yazılacak ek ders ben onu soruyorum ve öğrenmek istiyorum.
Hocam soruyu yanlış anlamışım kusura bakmayın
BTR ek dersi 4.3.4.3.4 şeklinde 5 güne yayılarak yazılır sadece btr olduğumuz günlere yazilmaz ders programı olarak lisede kaç saat kalıyorsunuz derseniz dyk vs derken 8-8 iki gün kalıyorum

Geri