Halı Sahacılar bi bakar mısınız?

Kodla Büyü
şort değil de ben krampon arıyorum. maliyeti 50-60 tl civarı uygun bir krampon bilen var mı arkadaşlar:)

by_katliam' Alıntı:
halı sahada top oynayan arkadaşlar önerebileceğiniz şort var mı? ne zaman şort alsam top oynarken rahat hissedemiyorum kendimi,net ten buldum bir tane ama kararsızım..
http://www.barcin.com/urunid_160708_adi ... _sort.html
nasıl sizce?
biraz formun alanını aştık sanırım :p

hocam ben şahsen şorta o kadar para vermem. 30 tl alt üst GS forması aldım defalarca yıkamama rağmen rengi atmadı. Gayet memnunum.

hugo4545' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
halı sahada top oynayan arkadaşlar önerebileceğiniz şort var mı? ne zaman şort alsam top oynarken rahat hissedemiyorum kendimi,net ten buldum bir tane ama kararsızım..
http://www.barcin.com/urunid_160708_adi ... _sort.html
nasıl sizce?
biraz formun alanını aştık sanırım :p

hocam ben şahsen şorta o kadar para vermem. 30 tl alt üst GS forması aldım defalarca yıkamama rağmen rengi atmadı. Gayet memnunum.
adidas aldım 5 sene giydim,uyduruk markaa aldım 1 sene sonra çöpee attım :p

ayakkabıda nike üst başta adidas, derim... ucuz mal alacak kadar zengin olmayın...

Salomon marka şort almıştım 2004 te hala eskitemedim:)
lafuma,jack wokfskin ve bu türdekilere dokunduğunuz zaman anlayabiliyosunuz zaten farkı.
Adidas puma nike hikaye

ayakkabı konusunda nike tek geçerim. biz her hafta oynarız. 75 ytl ye nike aldım. çok sağlam ve rahat. eğer sürekli yapıyorsanız 40-50 verip başka marka almaktansa 75 ver nike al rahat rahat giy. şort konusunda naylon olmasın yeter sonuçta teri çekmesi gerekir. vücutta kalırsa ter rahatsız eder. pamuklu ve çok uzun olmayan bi şort rahat olur sanırım.

hugo4545' Alıntı:
şort değil de ben krampon arıyorum. maliyeti 50-60 tl civarı uygun bir krampon bilen var mı arkadaşlar:)

Hocam geçen aldım 55 liraya jump ın halısaha kramponları var ben kullanıyorum, iyidir :)

hocam yazdıklarını okudum, hemen aklıma bu şort gelmişti, linke tıklayınca şaşırdım hatta:) yani aynısını aldım yakın zamanda ve memnunum. hatta üstünüde almayı planlıyorum, yakasız olanını bulursam üstünüde alacağım inş.

hocam senin linki gördüğüm çok iyi oldu. bende aynı fiyata alt almıştım ama burada üst modeller çok daha ucuz. hemen kaydediyorum linkini :)

şort geldi,2 haftadır da kullandım,gayet rahat,çok memnun kaldım almak isteyenlere tavsiye ederim :++:

Geri