Hakkari’de görev yapan var mı?

Kodla Büyü

bilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, eşimin zorunlu hizmeti sebebiyle Hakkari’ye tayinimiz çıktı. Adını yerini bilmek dışında Hakkari ile ilgili hiçbir bilgim yok. MEB sayfasında okul adları bakıyorum. Çoğunun normu il içinde boş görünüyor. Okul konusunda bilgisi olan var mı? Ortaokula başlayacak kızım da var. Ona da okul düşünmem lazım.

2009 senesinde oradaydım. Polis lojmanlarına yakın yerde ilköğretim vardı. Genellikle memur çocukları gidiyor. Askeri lojmanlar tarafı için birşey diyemeyeceğim.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

2006 2008 yillari arasinda Hakkaride Cumhuriyet Ilkogretim Okulunda gorev yapmistim. Genelde asker polis cocuklari geliyordu bu okula. Simdilerde nasildir bilemiyorum.

2009 senesinde oradaydım. Polis lojmanlarına yakın yerde ilköğretim vardı. Genellikle memur çocukları gidiyor. Askeri lojmanlar tarafı için birşey diyemeyeceğim.
Hakkınızda hayırlısı olsun.
Sağolun hocam. Bakalım okullar şu an ne durumda. Norm, ders araştırıyorum.

2006 2008 yillari arasinda Hakkaride Cumhuriyet Ilkogretim Okulunda gorev yapmistim. Genelde asker polis cocuklari geliyordu bu okula. Simdilerde nasildir bilemiyorum.
Sağolun hocam, Sanırım belirli okullara gidiyordur bizim gibi memur olanların çocukları. Kendim kadar kızımın okulunu da düşünüyorum. Bakalım. İl dışı tercih döneminde bi soralım ders ve okul durumlarını.

Sağolun hocam, Sanırım belirli okullara gidiyordur bizim gibi memur olanların çocukları. Kendim kadar kızımın okulunu da düşünüyorum. Bakalım. İl dışı tercih döneminde bi soralım ders ve okul durumlarını.
Ogretmen kadrosuna baktim. Sanirim su anki okul muduru o zaman ogretmen arkadasimizdi. Ama tum kadro degismis.

Benimde ilk atamam bu okuldu. 2004-2006. Memur eşleri ve çocuklarının çoğunlukta bulunduğu bir okul. Valilik karşısında. O zamanlar en gözde okuldu. Şimdiki durumu nasıl tabi bilemiyorum.

Geri