Hakim ve savcılara 2700 lira zam yapılması.

Kodla Büyü
sisss' Alıntı:
fatherboard' Alıntı:
Suicide' Alıntı:
fatherboard' Alıntı:
Hakim ve
Savcı adalet dağıtırki bu zam az bile milyondolarlık davalara bakıp üç kuruş alacaksın sizde okuyup hakim savcı olun ayrıca topu topu 15 bin kişi bu camia öle derste word felan anlatmaya benzemez adalet dağıtmak canilerin davalarına bakmak kusura bakmayın az çalışıp sizde hakim savcı olaydınız..

maaslari umurumda degil sadece meraktan soruyorum. adalet dagitiyorlar oyle mi? siz buna inaniyor musunuz gercekten.
Hukuğun h sini bilmeden mahkeme kararlarını eleştirmek oda burda oluyor ağzı olan konuşuyor memlelette..hocam hukuk eğitimini nerde aldınız kararın hukuka uygun olmadığını hangi gerekçelerle belirtiyosunuz içini doldurmadan at konuş..ceza yada idare hukukunda 2-3 kavram biliyormusunuz acaba yada medeni hukukta bir karar nasıl verilir hiç bir şey bilmeden bir zümreyi eleştirmek şık değil. memlekette herkes işini yapsın bırakın..yarı cahilllik gerçekten çok tehlikeli.dışardakilere görede öğretmenler çalışmıyor öğretemiyor bu tarz yorumlar bizleri ne kadar üzüyorsa ve boş geliyorsa sizin bu tarz yorumlarınızda hukuk camiası için aynı değerdedir..
Maşallah hukuğun h sini biliyorsun ama K sini bilmiyorsun. Hukuğun değil hukukun olacak
Onun aşağıdında hukuka yazmışım o doğru değil mi dur soru işareti koymadım..siz hukukta bilirsiniz dil bilgiside biz cahiliz kusura bakmayın..

Re: Ynt: Hakim ve savcılara 2700 lira zam yapılması.

Git o zaman hukuk sitesine;
Öğretmen maaşı kadar bir küçük zammın;
Neden hakim meslektaşlarına yapılması gerektiğinin faziletlerini orada anlat.

Kendine zam iste ama kendine zam isterken başka camiaya bok atma..ben öğretmen şu kadar almasın demişmiyim.....kaldiki bende öğretmenim..nerde duracağımıda nereye gideceğimi de sizden öğreneyim sahi herşeyi biliyosunuz dimi...

fatherboard' Alıntı:
Kendine zam iste ama kendine zam isterken başka camiaya ***** atma..ben öğretmen şu kadar almasın demişmiyim.....kaldiki bende öğretmenim..nerde duracağımıda nereye gideceğimi de sizden öğreneyim sahi herşeyi biliyosunuz dimi...
Demek oluyor ki;
Hukuk kelimesinin sonundaki sert sessiz, yumuşamıyormuş.
Bunu öğrenmiş oldunuz.
Teşekkür etmek nezakettir.
Bilginize.

dusuncesi farkli olabilir ama uslubu normaldi bence, bir arkadasin dedigi gibi elalemin parasi icin kimseyi kirmaya degmez.

dipnot: bugun siyasi amaclarla bir suclama daha yapildi. adaletin geldigi son nokta :)

COBOL' Alıntı:
fatherboard' Alıntı:
Kendine zam iste ama kendine zam isterken başka camiaya ***** atma..ben öğretmen şu kadar almasın demişmiyim.....kaldiki bende öğretmenim..nerde duracağımıda nereye gideceğimi de sizden öğreneyim sahi herşeyi biliyosunuz dimi...
Demek oluyor ki;
Hukuk kelimesinin sonundaki sert sessiz, yumuşamıyormuş.
Bunu öğrenmiş oldunuz.
Teşekkür etmek nezakettir.
Bilginize.
. Yav he he kaç tanesini yumuşatmışız kaç tanesini yumuşatmamışız onuda bi
Say bakağım.dayıda ayrı yazmadım ahanda bakayım yazmışım..Üste çıkmak için konuyu rayından çıkarmak düşünceleri konuşurken kişilere dalmak konuları kişiseşlleştirmek..bir konuda farklı düşünceler olabilir velakin bu farklı düşğnceleri sindirmek için saçma sapan konuyla alakası olmayan yerlere gitmek orda ben yokum..Dediğim gibi siz biliyorsunuz siz haklısınız..

Başkası beni ilgilendirmez.
Öğretmen maaş=2700tl

fatherboard' Alıntı:
Hakim ve
Savcı adalet dağıtırki bu zam az bile milyondolarlık davalara bakıp üç kuruş alacaksın sizde okuyup hakim savcı olun ayrıca topu topu 15 bin kişi bu camia öle derste word felan anlatmaya benzemez adalet dağıtmak canilerin davalarına bakmak kusura bakmayın az çalışıp sizde hakim savcı olaydınız..

milyon dolarlık şirketlerde çalışan işçilerde o zaman milyon dolar maaş almalılar bu mantığa göre. üç kuruş dediğin maaşları zaten yaklaşık 9bin tl . bizim üç ayda aldığımız maaş. bu kişilerin servis yemek sosyal ve statüden doğan ayrıcalıklarını saymıyorum bile. onlar adalet dağıtmıyor ülkede olması gereken adaleti uyguluyorlar muhtaç olanlara dağıtırsın bizler muhtaç değiliz herkes işini yapacak. bu adaleti ne kadar hakkaniyetle uyguladıklarını da görüyoruz içeri alınanlarla birlikte bazılarında.

Geri