Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Haftasonundaki Sınavlarda (LGS+Bursluluk) Saat Kaçta Sınav Yerinde Olmamız Gerekiyor?

Konu, 'Öğretmen | İdari, Hukuki ve Özlük Hakları Konuları' kısmında evcil tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. evcil

evcil Site Gezgini

Sınav görev belgesinde saat kaçta sınav yerinde olmamız gerektiğini yazmamışlar arkadaşlar.
    Cumartesi günkü sınav 09:30, pazar günkü sınav 10:00 da. Saat kaçta okullarda olmamız gerekiyor acaba?

2. Ergün1

Ergün1 Aktif Üye

"Sınav başlamadan en geç 1 (bir) saat önce sınav yerinde hazır bulunur ve sınav öncesi bina sınav komisyonu başkanı tarafından yapılacak toplantıya katılır."

3. hakanyandım

hakanyandım Üye

8:30 - 9:00

4. kaanrevan

kaanrevan Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar ben de ilk defa bu sınavlarda görev alacağım. Bir arkadaşımın sağlık durumundan dolayı onun görevi devraldım. Lisede görev yaptığım için bu sınavla ilgili hiç bir bilgim yok. Nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Bilginiz var mı?

5. Mutef_bk

Mutef_bk Seçkin Üye Seçkin Üye

6. kaanrevan

kaanrevan Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam teşekkürler. Aşağıdaki ifadedeki Soru kitapçıkları ve sınav giriş belgelerini topluyor muyuz? Yani poşete koymuyoruz ama topluyoruz değil mi? Kitapçıklar aynı açık lise sınavındaki gibi. Onda problem yok. Ancak giriş belgeleri demiş. Orada kafam karıştı.Ben mi yanlış anladım acaba?

"Cevap kâğıtlarını, salon öğrenci yoklama listesini ve varsa diğer evrakını (tutanak…vb.) sınav güvenlik poşetine yerleştirir. (Soru kitapçıkları ve sınav giriş belgeleri hariç)"

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal