Haftasonundaki Sınavlarda (LGS+Bursluluk) Saat Kaçta Sınav Yerinde Olmamız Gerekiyor?

Kodla Büyü

evcil

Site Gezgini
Sınav görev belgesinde saat kaçta sınav yerinde olmamız gerektiğini yazmamışlar arkadaşlar.
Cumartesi günkü sınav 09:30, pazar günkü sınav 10:00 da. Saat kaçta okullarda olmamız gerekiyor acaba?

"Sınav başlamadan en geç 1 (bir) saat önce sınav yerinde hazır bulunur ve sınav öncesi bina sınav komisyonu başkanı tarafından yapılacak toplantıya katılır."

Arkadaşlar ben de ilk defa bu sınavlarda görev alacağım. Bir arkadaşımın sağlık durumundan dolayı onun görevi devraldım. Lisede görev yaptığım için bu sınavla ilgili hiç bir bilgim yok. Nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Bilginiz var mı?

Hocam teşekkürler. Aşağıdaki ifadedeki Soru kitapçıkları ve sınav giriş belgelerini topluyor muyuz? Yani poşete koymuyoruz ama topluyoruz değil mi? Kitapçıklar aynı açık lise sınavındaki gibi. Onda problem yok. Ancak giriş belgeleri demiş. Orada kafam karıştı.Ben mi yanlış anladım acaba?

"Cevap kâğıtlarını, salon öğrenci yoklama listesini ve varsa diğer evrakını (tutanak…vb.) sınav güvenlik poşetine yerleştirir. (Soru kitapçıkları ve sınav giriş belgeleri hariç)"

Geri