Hac Sonuçları Bugün Belli Oluyor

Kodla Büyü

sami55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hac kuraları çekildi sonuçlar akşama doğru açıklanacak... Gitmek için başvuranlarda büyük bir merak ve heyecan var herkes Kutsal Mekanlara gitmek için can atıyor. Gidecek olanlara şimdiden Allah kabul etsin diye temenni de bulunurken Allah Gitmek isteyen herkese nasip etsin diye de dua ediyorum. Allah en kısa zamanda bizlere de nasip etsin.

Re: Haç Sonuçları Bugün Belli Oluyor

hocam haç değil o benim bildiğim hac olması gerekiyor

Hocam sen karıştırdın galiba haç, hristiyanlarınki oluyor. Bizimki hac

HAÇ değil HAC olmalı arkadaşım önemli bir durum olmasa böyle uyarılarda bulunmak doğru değil ama yanlış anlaşılmalara yer vermemek için düzeltilmesi gerekiyor. Saygılarımla...

sami55 hocam başlığı HAC olarak düzeltirsen daha doğru olur. Bilgilendirmen için de teşekkürler.

amin hocam, annemle babam yıllardan beri sıra bekliyorlar, her sene büyük hayal kırıklığı :( bu sene giderler İNŞALLAH

Allah (c.c) herkese buraları görmeyi nasip etsin. Anlatılmaz yaşanır.

ebfo45' Alıntı:
Allah (c.c) herkese buraları görmeyi nasip etsin. Anlatılmaz yaşanır.
Amin hocam İnşallah. Allah (c.c) nasip edrse ramazanda eşimle umreye gidiceğiz. Şimdiden sabırsızlanıyorum

@nryozer Hocam,haremi şerife girerken yere bakmayı ve içinizden dua edip iyice yaklaştıktan sonra Kabe'ye bakmayı unutmayın. Kabeyi ilk gördüğünüzde ettiğiniz dua kabul olurmuş. Bol bol tavaf yapmayı da unutmayın.

babam geçen yıl gitti.. kabeyi ilk gördüğünde şöyle dua yapmasını söylemişlerdi kursta: Allahım şimdiye kadar yaptığım ve bundan sonra yapacağım bütün dualarımı kabul et. bence çok zekice bir dua

ebfo45' Alıntı:
@nryozer Hocam,haremi şerife girerken yere bakmayı ve içinizden dua edip iyice yaklaştıktan sonra Kabe'ye bakmayı unutmayın. Kabeyi ilk gördüğünüzde ettiğiniz dua kabul olurmuş. Bol bol tavaf yapmayı da unutmayın.
yere bakıp dua etmem gerektiğini bilmiyordum, teşekkür ederim hocam

Geri