habercilik bu mu???

Kodla Büyü
kanallar,gazeteler sürekli yalan yanlış bilgiler veriyor..bugün özellikle tsk'nın harekat planını bile açıklar gibi görünenler var..pkk'da oturmuş izliyordur.. sınır ötesi biz geliyoruz diye mi yapılır o zaman daha çok şehit vermez miyiz? ne yapmaya çalışılıyor anlamış değilim.. ecevit 1974te bir gece ansızın ayşe tatile çıkıyor diye kıbrıs sorununu halletti..sınır ötesi biz geliyoruz diye yapılacak gibi duruyor....kanallar,gazeteler bu konuları böyle deşifre etmemeli....

haklısınız. bir aydır sınır ötesi yapıyoruz. ama adamlar geldi bize sınır ötesi yaptı. neden çünkü sağolsun basınımız her şeyi güzelce ablatıyor. zaten ben inanıyorum ki o saldırıyı yapan hayvanlar(hayvanlara hakaret olacak ama) oturmuşlardır evlerinde haberleri izliyorlardır. Allah münafıklardan korusun bu ülkeyi.

Basınımız asparagasta önde gidiyor...

Askerlerimiz nerede ne yapıyor aynen aktarıyorlar..

Bir haber sitesinde buna benzer bir konuyu okudum. Zaten medya yaptığı işin kaçta kaçını doğru yapmış ki? Haber olsun diye bazı gizlilikler ortaya çıkartılır mı? Ne olduğu belli olmayanlar uzman diye çıkıp konuşuyormuş. Millette hepten yanılıyor.
Bence de "ayşe tatile çıkıyor" gibi bir taktik uygulanmalı.

haklısınız arkadaşlar medyada bunları gözönünde bulkundurarak hareket etmeli
vatanın güvenliği ve ferahı için bazen görevden taviz verilmeli ve bazı haberler yapılmamalı

hocam zaten Türkiye'de ne olup bittiğini bizzat :idea: meclisten :idea: öğreniyolar bu pkk çapulcuları...

Hocam en basitinden bir A Milli futbol takımımızın maçında olay oluyor bizim kanallarımız ! olan olayı görüntülüyor.Ama başka bir milli takım maçında olay olsa adamlar ya seyircileri gösteriyor yada ara veriyor.
Bir de kararları yorumlamaları yok mu( , )sanki ülkeyi onlar yönetiyor

bu tür haberler dış destekli güçler tarafından ülkeyi zaafa uğratmak için yapılan kasıtlı haberlerdir.

bazı konular hele hele güvenlik konuları çok mahremdir ve paylaşılmaz sadece yapılır yapılacak olan...

Geri