Grafik Tablet Önerisi

Kodla Büyü

serkan42

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar selamlar kendime bir grafik tablet almak istiyorum daha önce kullandınız memnun kaldığınız hassasiyeti iyi olan ( matematik sorusu çözerken felan üzmeyen ) bir marka model önerisi var mıdır

hocam kalemli tablet örneğin samsung s6 lite daha iyi bence, grafik tablete göre

Arkadaşlar selamlar kendime bir grafik tablet almak istiyorum daha önce kullandınız memnun kaldığınız hassasiyeti iyi olan ( matematik sorusu çözerken felan üzmeyen ) bir marka model önerisi var mıdır
xpen deco https://www.hepsiburada.com/xp-pen-deco-01-v2-grafik-tablet-pm-HB00000UI25N pandeminin başlarında almıştım hocam. f/p üründü. fiyatına göre performansı diğer çok iyi bilinen markalar ile aynıydı(örneğin aynı basınç hassasiyetine sahip wacom o dönemde neredeyse 2.5 katı fiyata sahipti). fiyat doğal olarak şimdi 2-3 katına çıkmış :)

Hocam, büyük bir hevesle grafik tablet alan insanların %95'i artık bir köşeye atmış kullanmıyor. Varsa arkadaşının al bir dene 1 hafta içinde hevesin geçmezse al. Ayrıca 2.el çok satılan ürün var. Göz ve el koordinasyonu açısından kalemli tablet bilgisayarlar daha kullanışlı.

çok teşekkürler arkadaşlar hevesle değil de bana çok lazım olduğu için almak istiyorum

Grafik tablet kullnıyordum daha önce pandemi zamanında samsung s6lite aldım kalmi var diye anladım ki cook eziyet çekmişim. Size de tavisye derim. Hatta andorid uygulaması ile bilgisayar ekranın bablet ekranına aktarınca mükemmel bir performans saplıyor.
Okulda kullnacaksanız sıkıntı oluyor. Port ayarları vs uğrastırıyor.

Grafik tablet kullnıyordum daha önce pandemi zamanında samsung s6lite aldım kalmi var diye anladım ki cook eziyet çekmişim. Size de tavisye derim. Hatta andorid uygulaması ile bilgisayar ekranın bablet ekranına aktarınca mükemmel bir performans saplıyor.
Okulda kullnacaksanız sıkıntı oluyor. Port ayarları vs uğrastırıyor.
nasıl yani hocam anlamadım s6 iyi mi kötü mü

Geri