GPS li tablet nasıl acaba?

Kodla Büyü

serci2001

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar navigasyon ve tableti birlikte almayı düşünüyorum evde veya dışarda wifi ile internette acil işimi göreyim, araçımda yolculuktada çocuk çizgi film izlesin gerektiğinde de gps özelliği ile navigasyon olarak kullanmak sizce nasıl acaba aramızda kullanan varmı? okulda 3 arkadaş almayı düşünüyoruz. Ürün aşağıdaki linkte

http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=300

dark'ın bir modelinde de gps vardı. Onu da inceleyin derim.

bu tablet indirimde herhalde akbank a mtv ödeyenlere %30 indirimliydi hatırlamıyorum fiyatını bakıp yazarım

okanbaris' Alıntı:
240 tl yazıyor kliksada kampanyada değilmiş

Evet hocam kliksada fiyat internette yorumlara bakıyorum iyi diyende var kötü diyende tabiki herkesin beklentileri farklı olacak benim beklentim yüksek değil. Sitemizde kullanan veya tabletler konusunda bilgili arkadaşların en güzel yönlendirmeyi yapaçaklarını düşünerekten konuyu açtım bakalım yorumlar ne çıkacak

Hocam bu cihazın gps siz olanı (Business Tab 7) var bende. Kablosuzu performanslı değil birde sesi az çıkıyor. Turkcell T10 telefonun kablosuzu çektiği yerde tablet çekmiyor. Yanlız 2.5 yaşındaki oğlum tablete olmadık işkenceleri yaptı, hala çalışıyor.

Hocam bence:Piranha'dan uzak dur.
başka marka varsa güvendiğin ona bak. biraz fazla para ver ama kafan rahat olsun.
ben piranhadan ne aldıysam pişman oldum.
ayrıca Navigasyon işi şakaya gelmez ufak bir hata araçta giderken (ALLAH korusun) kötü sonuçlara neden olabilir.

bugün bi liselinin elinde gördüm havaalanında ..valla çocuk hunharca oyun oynuyodu feci canım çekti :mrgreen: güzel bişeyse demekki :D

Bende Asus TF300TG var, dock ile aldım. Süper birşey tavsiye ederim...

mgkmgk' Alıntı:
Bende Asus TF300TG var, dock ile aldım. Süper birşey tavsiye ederim...
ooo valla çok pahalıymış, önce 500 lira civarı sandım inceleyim dedim ama bi baktım 500 dolarmış, çok pahalı.

Geri