Google giremiyoruz...

Kodla Büyü

sancaktepe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulda hiç bir bilgisayardan google a giremiyoruz. neden olabilir. tüm browserlari denedik

sancaktepe' Alıntı:
Okulda hiç bir bilgisayardan google a giremiyoruz. neden olabilir. tüm browserlari denedik
aynı sorun bizde de var hocam her yöntemi denedim tarayıcı , sertifika ama nafile...

Chrom ve firefoxdan girilmiyordu, fakat explorerdan girebildik. (Güveli değil kısmını tıklayarak)
Google geliyor fakat google aramalarında birçok site meb tarafından engellenmiş durumda
anlaşılan meb şunu diyor. "okulda internetten sadece eba ya girebilirsin."

hocam az önce denedim hem .com hem de .com.tr açılıyor. sertifika da problemyok diyorsanız dnslerinizi bi kontrol edin derim.

ya sadece bizim okulda sorun var zaten. Ama tüm okulda var bu sorun. 40 akıllı tahta 10 masaüstü hepsınde

Merhaba hocam Fatih Projesi fiber alt yapısı kullanıyorsanız. Girebilmeniz lazım. Bizim okulda giriliyor 2-3 okulda da teyit ettirdim giriliyor.

ercinc98' Alıntı:
Bizde de gmail problemi var. Cep internet'inden giriyorum.
:cry:

ağlamayın hocam benide ağlatacaksınız :cry:

hem gmail hem gdrive açılıyor
dns lerinizi bi kontrol edin gerekirse TT dnsleri yapın bence

google şu an meb bağlantılarda genel sorun.çoğumuz yaşıyoruz. bu engelleyicilerr napıolarsa bi şekilde engel yiyor google da.

Bende de aynı sıkıntı var. Lab.daki eski bilgisayarlar yaklaşık 1 haftadır girmiyor. yeni bilgisayarlarda ve akıllı tahtalarda bir sıkıntı yok.

PROBLEM ÇÖZÜLDÜ

Problem çözüldü. Chrome tarayıcıyı kaldırıp tekrar kurduktan sonra sıkıntı kalmadı. sanırım eski sürüm olmasından kaynaklanıyor.

Hocam chrome u da kaldırıp yükledim ama yine de google a girmiyor diğer tarayıcılardan da girmiyor sebebi ne ki bunun

google engellenmiş filtreye takılıyor büyük ihtimal. gel bunu çocuklara ve idarecilere ,öğretmenlere anlat. google yoksa internet yok diye kabul görmüş bir toplumuz biz. google engellemek de nerden çıktı bilmiyorum ki. hayır bu kadar da olmaz .sinir oldum iyice

neoplasma' Alıntı:
ercinc98' Alıntı:
Bizde de gmail problemi var. Cep internet'inden giriyorum.
:cry:

ağlamayın hocam benide ağlatacaksınız :cry:

hem gmail hem gdrive açılıyor
dns lerinizi bi kontrol edin gerekirse TT dnsleri yapın bence
Ah nasıl ağlamam, "her şey" = "evirting" = "gimayil"

Geri