Google Driver açıldı...

Kodla Büyü
Kişiye göre muamele mi var acaba? Bende de hazır olunca haber vereceğiz diyor. :D

özellikleri gerçekten harika görünüyor,

"Her şeyi görüntüleyin.
HD video, Adobe Illustrator ve Photoshop da dahil 30'un üzerinde dosya türünü, ilgili program bilgisayarınızda yüklü olmasa bile tarayıcınızdan açın."

" Google Drive resimlerinizdeki nesneleri ve taranan dokümanlardaki metni de tanıyabilir."

yandex sınırsız mail alanı ve 2gb postayı aynı anda göndermeye ve almaya izin veriyor... kendinize istediğiniz kadar dosyayı mail olarak gönderin yine istediğiniz zaman indirin. :)...

merak edenler icin goruntusunu ekliyorum.

Ekli dosyalar

• google_drive1.jpg
    google_drive1.jpg
    23.6 KB · Görüntüleme: 1,962
baynadir' Alıntı:
yandex sınırsız mail alanı ve 2gb postayı aynı anda göndermeye ve almaya izin veriyor... kendinize istediğiniz kadar dosyayı mail olarak gönderin yine istediğiniz zaman indirin. :)...

bunu es geçmiştim şimdi hemen yaptım ve bir hesap aldım teşekkürler epeydir yapacaktım

Yalnız_Kurt' Alıntı:
baynadir' Alıntı:

bunu es geçmiştim şimdi hemen yaptım ve bir hesap aldım teşekkürler epeydir yapacaktım
yok artık.yandex ilk açıldığı zaman bu hakkı tanıyordu.geçenlerde 1 gb dosyayı bile ekleyemedim

We've received your request and will let you know once your Google Drive is ready. :sleep:

tayinci42' Alıntı:
ocelote' Alıntı:
Gecen sali acilacak diyordu haber sitelerinde, acilinca haber ver deyip e-mail adresimi biraktim. daha e-mail gelmedi ama

https://drive.google.com/start#home linkinden tekrar denedim, acildi. Calisiyor.

hazır olduğunda mail atacağız diyor..
evet hocam 2 gun once acildi kullanabilirsiniz diye e-mail gelmis bana, gormemisim e-maillerin arasinda. Size de yollarlar sanirim yakinda.

konu başlığı yanlış olmuş sanırım,
driver değil drive olacak...
hesap açtım, tel no ile onay msj geldi, şuan aktif 5 gb alanım oldu, güzel bir uygulama,
tanıdıklara sağa sola veri gönderme işini bi nebze olsa çözer, şifreni verirsin dosyayı alır, sonra istersen şifreni değiştirirsin
teşekkürler google :)

Geri