Google drive'daki videoyu okul sitesine ekleme

Kodla Büyü
görseldeki gibi drive da bulunan videodaki ögeye yerleştir kısmına tıklayıp ordaki kodları kopyalayıp okul web sitesindeki iframedaki url kısmına yapştırın. video eklenecektir.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    240.5 KB · Görüntüleme: 268
drive den videoyu açıyorum fakat öğeye yerleştir seçeneğini bulamıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı?

İşlem Adımlarını sırayla paylaştım hocam. Bu işlemleri sırasıyla yaparsanız işleminizi tamamlarsınız. yalnız benim tavsiyem videoyu boyutunu düşürüp okul web yönetim paneline dosya olarak yüklemeniz. çünkü okul fiber interneti ile drivedaki videolar açılmıyor. İlerleyen haftalarda okul web yönetim paneli ile ilgili a dan z ye anlatan bir video çekeceğim burdan paylaşırım. kolay gelsin iyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    251.1 KB · Görüntüleme: 296
  • 2.png
    2.png
    606 KB · Görüntüleme: 301
  • 3.png
    3.png
    420.2 KB · Görüntüleme: 301
  • 4.png
    4.png
    394.3 KB · Görüntüleme: 292
  • 5.png
    5.png
    414.5 KB · Görüntüleme: 282
  • 6.png
    6.png
    619.1 KB · Görüntüleme: 239
İşlem Adımlarını sırayla paylaştım hocam. Bu işlemleri sırasıyla yaparsanız işleminizi tamamlarsınız. yalnız benim tavsiyem videoyu boyutunu düşürüp okul web yönetim paneline dosya olarak yüklemeniz. çünkü okul fiber interneti ile drivedaki videolar açılmıyor. İlerleyen haftalarda okul web yönetim paneli ile ilgili a dan z ye anlatan bir video çekeceğim burdan paylaşırım. kolay gelsin iyi çalışmalar.
peki hocam videonun mp4, mov gibi uzantıları farklı olsada açıyor mu yinede.

Hocam cok tesekkurler
Cok işe yaradi!!!

Geri