Google adsense ile ilgili

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Site kurdum ancak tıklanma sıkıntısı çekiyorum. Her gün siteyi bir içerik paylaşarak güncelliyorum. Google adsenseden reklam almak hakkında bi sorum olacak.
Google adsense reklam vermek için sitenin tıklanma sayısına bakıyor mu?

Öncelikli olarak içerik sayısına bakıyor diye biliyorum. Ama hit de önemli olması lazım. Sitenin yaşı da önemli. Bir kaç aylık siteleri hemen onaylamıyorlar.

Evet internette bayagi araştirdim. Dediginiz gibi içerik sayısına, içerik özelliklerine ve sitenin yaşına dikkat ediyorlarmış. Kabul edilmek için Sitenin tıklanma sayısı önemlidir diyen hiç görmedim ama dediğiniz gibi yine de tıklanmayi da arttırmak da fayda var hocam

cinefil' Alıntı:
Evet internette bayagi araştirdim. Dediginiz gibi içerik sayısına, içerik özelliklerine ve sitenin yaşına dikkat ediyorlarmış. Kabul edilmek için Sitenin tıklanma sayısı önemlidir diyen hiç görmedim ama dediğiniz gibi yine de tıklanmayi da arttırmak da fayda var hocam
Hocam,

Hit belki onaylanma sürecinde çok önemli olmayabilir ama getiri ve tıklanma için çok önemli.

habibocak' Alıntı:
cinefil' Alıntı:
Hocam,

Hit belki onaylanma sürecinde çok önemli olmayabilir ama getiri ve tıklanma için çok önemli.

Aynen hocam haklısınız :+1:

Geri