Gold bilgisayardan uzak durun hatta adını bile anmayın.

Kodla Büyü

yaramış

Üye
Gold bilgisayardan bir ürün aldım. Almaz olaydım. Yanlış ürün geldi. Mesaj yazdım aradım ama nafile. Şikayet sitesinden şikayet ettim. O zaman lutfedip bir cevap yazdılar. İstedikleri gibi iade ettim ve söyledikleri vatandaş teslim aldı. ! hafta geçti ne arayan var ne soran. Tekrar mesaj yazdım bu kez bana komedi gibi ürünü teslim alalı 1 hafta olmuş ürünü teslim alınca cevap vereceğiz. O da yetmedi 10 gün oldu kargoyu müşteri temsilcimiz incelesin size döneriz. Allahtan 15 tl lik bir üründü. İyiki yüklü bir mablağ kaptırmamışım. Allah bildiği gibi yapsın. Bunun gibi bir çok şikayet var. Siz siz olun alışveriş yapmayın hatta adını bile anmayan bu işin vebalini sonra ödeyemezsiniz.

gold'a gitmiştim bi kere galaxy s3 sormaya..piyasa fiyatının baya bi altındaydı, bunların garantisi nedir filan dedim, adam kem küm etti bilmiyorum bi soriyim dedi, gitti başka bi adamı çağırdı o da gevelemeye başladı, paralel ithalat diyemedi tabii orijinal samsung garanti firması filan dedi..ben yemedim ama yiyenler olabilir..bu firmaya kesinlikle güvenilmez..

Aynen katılıyorum. Tecrübeyle sabit. Ben kandım aman siz kanmayın. Goldda kimin ne yaptığı belli değil.

şikayet sayısı 2158 geçen ay binlerde idi bir ayda bin şikayet sonuç belli

Ben geçen hafta akşam 8 civarı bir alışveriş yaptım. ve öğlen elimdeydi. Bunca yıldır internetten alışveriş yapıyorum ve bu kadar hızlı bir gönderim hiç görmedim. Çok da memnun kaldım. Biraz şans sanırım bu işler

Benim kargomda çok kısa bir sürede geldi ama sıkıntı bundan ziyade sonrası. Tamam yanlış üründe gelebilir ama insan hatasını telafi etmeye çalışır. İyiki istediğiniz ürün gelmiş yoksa ne demek istediğimi çok iyi anlardınız. telefonlarını bir arayın kimse cevap vermiyor. Netten mesaj yazın size dalga geçer gibi cevaplar geliyor. Eğer sen büyüksen ve bu sektörde uzun yıllar iş yapıyorsan bunları çoktan aşmış olman gerekir. Allah düşürmesin diyorum. Kusura bakmayan çok sinirlendirdiler beni teşekkürler. :verymad:

gold bilgisayar almayın arkadaşlar. nette gezin çok şikayet var. almayın herhangi bir mal.

ben genelde gitti gidiyoru kullanıyorum 50 ye yakın alışverişim vardır hiç sıkıntı yaşamadım defalarcada geri iyade yaptım, hiçbir sıkıntı yaşamadım.
gitti gidiyorda alışveriş yaptığınız zaman gitti gidiyor paraya el koyuyor siz tamam alışverişi onaylıyorum demediğiniz müddetçe parayı satıcıya kesinlikle aktarmıyor. iade için kargo bilgilerini girdikten sonra alışverişi iptal ediyorsunuz para size geri iade ediliyor.
sizden gitti gidiyor ile ilgili sorun yaşayan oldumu hiç?

Gold'da sorun yaşamadım son zamanlarda 2-3 alışverişim oldu. Kişiden kişiye göre değişiyor. İnternette bakın, hızlıal.com'a güvenmeyin, hepsiburada'dan uzak durun, bimeks gördün mü kaç, Teknosa kazıklar, MediaMarkt benimle ilgilenmedi, Ereyon paralel ithalat yapıyormuş daha yazayım mı? Her mağaza sorunlu çünkü sorun mağaza çalışanlarının sorumsuzluğundan da kaynaklanıyor bazen.

ben bi notbook çantası almıştım tutma kolundaki vidalardan bi tanesi gevşemişti geri götürdüm 25.12.2012de verdim ayın 27.01.2013 oldu hala ses seda yoktu.dün mesaj geldi ürün değişimi için beklemkte ürün diye.yani ben bu çantayı 1 aydır bekliyorum daha bi de değişim için yeni rün gelmesini mi bekliycm pehh..:) :-1:

gold son dönemde hepsiburada gibi işin suyunu çıkardı.artık eskisi gibi değil.ben teknolojix, hızlıal, kliksa kullanıyorum...

Bir defa harici bellek kazığı yedim ben de.. Şu sıralarda da Amerikada servise dönen Motorola Atrix leri Türkiyede yutturuyorlar. Dikkat edin..

hakand77' Alıntı:
gold son dönemde hepsiburada gibi işin suyunu çıkardı.artık eskisi gibi değil.ben teknolojix, hızlıal, kliksa kullanıyorum...
iyi de hocam hızlıal da gold kuruluşu :)

ben golddan 6 sene evvel notebook almıştım servise de gitti bir kere her hangi bir problem yoktu hatta oldukça da iyiydi uzun zamandır alış veriş yapmadım ama o kadar döküldü mü yahu

Ben bu gibi durumlarda direk şirket sahipleriyle iletişime geçerim. Tabi onlarla iletişim kurmak biraz zamanımı alır, uzun araştırmalar sonucunda bulurum... Ama sonuca çabuk ulaşarım... Tavsiye ederim.

Geri